Rockets pojawią się z wielką wygraną w San Antonio

in #sports6 years ago

Houston Rockets przejechały 200 mil na zachód do San Antonio, by zaatakować ich w stanie rywali. The Rockets posiadają drugi najlepszy wynik na Zachodniej Konferencji.

Houston wyskoczył na prowadzenie do 27-14 pierwszego kwartału, za 12 punktów Jamesa Harden'a. The Spurs ponownie zdobyli w drugim kwartale 3 punkty, kończąc 54-38 na połowie, z największym deficytem w grze.

Danny Green umieścił 14 w trzecim okresie, pomagając San Antonio pokonać Houston w trzecim kwartale o cztery. Spurs nadal zyskiwał na rakietach po biegu 10-2, który trwał od końca trzeciego kwartału na początku czwartego kwartału, zmniejszając liczbę rakiet do sześciu. The Spurs skontrował pojedynek z 8-2, prowadząc do dwunastu. Dwucyfrowa przewaga była wszystkim, czego potrzebowali, aby odłożyć drużynę gospodarzy, kończąc ją zwycięstwem 102:91.

James Harden poprowadził sześciu strzelców o podwójnej liczbie do rakiet z 28 punktami i 11 asystami. Danny Green był jednym z trzech graczy w San Antonio w dwucyfrowym składzie, z 22 punktami straty.

San Antonio Spurs powrócą do gry w sobotnią noc, kiedy będą grać w Utah Jazz. Ale największą grą weekendu będzie Cleveland. Lebron James i Cleveland Cavs będą gospodarzami 37-13 Houston Rockets, co może być zapowiedzią finałów NBA! Gra będzie transmitowana w telewizji publicznej w ABC.