Rockets pojawią się z wielką wygraną w San Antonio

in sports •  last year 

DQmQKfcXA1Cry6CRnUNUXfaFfdTgGb9p9gmSKPUrZeesADG.jpg

Houston Rockets przejechały 200 mil na zachód do San Antonio, by zaatakować ich w stanie rywali. The Rockets posiadają drugi najlepszy wynik na Zachodniej Konferencji.

Houston wyskoczył na prowadzenie do 27-14 pierwszego kwartału, za 12 punktów Jamesa Harden'a. The Spurs ponownie zdobyli w drugim kwartale 3 punkty, kończąc 54-38 na połowie, z największym deficytem w grze.

DQmYkwifj8P2khQKpdJ5GApLBFXgfnNQwzVj5Afzq9sEsL5_1680x8400.jpg

Danny Green umieścił 14 w trzecim okresie, pomagając San Antonio pokonać Houston w trzecim kwartale o cztery. Spurs nadal zyskiwał na rakietach po biegu 10-2, który trwał od końca trzeciego kwartału na początku czwartego kwartału, zmniejszając liczbę rakiet do sześciu. The Spurs skontrował pojedynek z 8-2, prowadząc do dwunastu. Dwucyfrowa przewaga była wszystkim, czego potrzebowali, aby odłożyć drużynę gospodarzy, kończąc ją zwycięstwem 102:91.

DQmb5EGf31vjDFKqWC8V7xRnuh7FrMmRkjd7zmawwBxbUSM.jpg

James Harden poprowadził sześciu strzelców o podwójnej liczbie do rakiet z 28 punktami i 11 asystami. Danny Green był jednym z trzech graczy w San Antonio w dwucyfrowym składzie, z 22 punktami straty.

San Antonio Spurs powrócą do gry w sobotnią noc, kiedy będą grać w Utah Jazz. Ale największą grą weekendu będzie Cleveland. Lebron James i Cleveland Cavs będą gospodarzami 37-13 Houston Rockets, co może być zapowiedzią finałów NBA! Gra będzie transmitowana w telewizji publicznej w ABC.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!