NBA Preview: Handel D'Angelo Russella w akcji - Lakers vs. Nets

in sports •  2 years ago 

DQmNuQbQKkRuXufrQF36Sb7mzVjhhinXWPNrzAis4H41xy4.jpg

Los Angeles Lakers (19-31) weźmie udział w Brooklyn Nets (19-33) w piątkowy wieczór w Barclay's Center na Brooklynie. Poprzednio grali na początku sezonu w Staples Center, aw romansie z minimalną obroną Lakers pojawili się jako zwycięzcy 124-112. Nie oczekuje się, że Lonzo Ball zagra dla Lakersów, a Rondae Hollis Jefferson jest wykluczony z gry w sieci, podczas gdy Caris LeVert jest klasyfikowany jako prawdopodobny.

Lakersi zaczynają upokarzać straty do najgorszego w historii Orlando Magic na drodze. Mieli duży odpoczynek, a Magia grała w plecy, ale brak obrony skazał Lakersów. Magia rozstroiła światła, 18/32 zrobiło 3 punkty, a 43 punkty w trzecim kwartale. Trzymali go stosunkowo blisko w pierwszej połowie, ale zrezygnowali po tym, jak Magia zapaliła się w trzecim. Jordan Clarkson (20 punktów, 5 zbiórek, 3 asysty, 1 kradzież, 1 blok) i Julius Randle (20 punktów, 6 zbiórek, 1 asysta) byli ich najlepszymi graczami na arkuszu statystyk.

DQmWSsC6c6GqwFw2BokR39ngQ8b4PHcWEHiJeBagaMHajuE_1680x8400.jpg

Zaczynają rozgryźć sprawę, nawet gdy Lonzo Ball jest poza składem, ale nie wyglądają dobrze w swoich dwóch ostatnich porażkach z Toronto i Orlando. Podczas gdy oni są niezadowolonym zespołem na drodze (7-17), myślę, że większość ludzi wybrała ich, aby wygrać z Orlando. The Magic zabrakło także dwóch najlepszych graczy Aarona Gordona i Nikoli Vucevica. To dla nich kolejna wygrana gra, ale są tak nieprzewidywalne, że nie zdziwiłbym się, gdyby Kyle Kuzma strzelił 40 w wygranym meczu, lub jeśli drużyna rzuci cegiełkę bez obrony. Stałymi ostatnimi znaczącymi zwycięstwami była niesamowita gra Jordana Clarksona. Grał przyzwoicie w swoich dwóch ostatnich porażkach, ale naprawdę musi grać o około dwa razy mniej niż Lakers, aby być konkurencyjnymi, szczególnie w nieprzyjaznym środowisku drogowym.

The Nets byli po prostu na 4 meczowej porażce, ale niesamowity wysiłek z ich pola obrony popchnął ich do zwycięstwa przeciwko Philadelphia 76ers. Były zawodnik Laker nr 2 D'Angelo Russell poprowadził szarżę z Spencer Dinwiddie, który jest w tym roku na fali come-upu. D'Angelo Russell zdobył 22 punkty, 5 zbiórek i 3 asysty, a Dinwiddie rozdał 27 punktów, 2 zbiórki i 4 asysty, a 13 z 15 rzutów wolnych. To zwycięstwo było bardzo potrzebne dla sieci, więc w piątkowy wieczór będą czuli się pewnie.

Brook Lopez po raz pierwszy wróci do Barclays Center po tym, jak 22 czerwca zostanie sprzedany do Lakers. To był ten sam handel, który wysłał D'Angelo Russella na Brooklyn. Wierzcie lub nie, Lopez jest wszech czasów wiodącym strzelcem sieci franczyzowej z 10.444 punktami. Kiedy Brook zagrał swoją poprzednią drużynę w zeszłym listopadzie, miał najlepszą grę jako Laker, zdobywając 34 punkty. Historia pomiędzy Brookem i sieciami, a Lakersami potrzeba W jest dobrym ustawieniem dla kolejnej solidnej gry zemsty.

DQmSHVtLBW4UpmahrJZJR1xA4w8TYDR37xqQB5JtGgmYYgE.jpg

D'Angelo Russell nie miał niesamowitego meczu zemsty z Lakersami, kiedy spotkał się z nimi w listopadzie, więc myślę, że być może czeka go wielka piątkowa noc na Brooklynie. Ma tendencję do uderzania naprawdę dużych ujęć, gdy gra w drużynie domowej, jak dramatyczny brzęczyk przeciwko Timberwolves w zeszłym roku na cześć jego babci odchodzącej. Szkoda, że ​​Lonzo nie będzie w stanie przeciwstawić się D'Angelo. Wiara front office w The Big Baller spowodowała, że ​​handel netto spadł ostatniego lata. Myślę, że nowo odkryty rytm backcourtu Nets i rozwijająca się zemsta D'Angelo sprawi, że Brooklyn zwycięży nad Lakeshow 118-112.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!