Rakiety Dominują Cavs, aby wydłużyć rytm gry do czterech

in sport •  last year 

DQmS1oJCatzYnsD5zXNJgcCr5721fytTpGQq7HeREp8Bdg1.jpg

Houston Rockets udał się do Cleveland, aby wziąć udział w Cavaliers w Quicken Loans Arena w sobotę wieczorem. Obie drużyny zmierzają w przeciwnych kierunkach. Houston znajduje się w fazie wygranej trzech gier, podczas gdy Cleveland kontynuuje walkę o zdobycie punktu defensywnego, co daje 100 punktów przeciwnikom w siedmiu z ośmiu ostatnich meczów.

DQmZ9jgfwKoM884suvEcZgkjahcx7CYMb3YmigBcE4t4qQN_1680x8400.jpg

Walki obronne Clevelandu trwały do ​​sobotniej nocy, dzięki czemu rakiety zdobyły 32 punkty w pierwszej kwarcie, przyjmując dwunastopunktową przewagę. Houston nadal budował prowadzenie w drugim kwartale, zdobywając 33 punkty w kadrze, zabierając 26-punktowy prowadzący do szatni.

Zespół The Rockets postanowił zamknąć grę na początku trzeciego kwartału, wydzielając dodatkowy bieg na 9-1, na którym zatrzymał się pływak Chrisa Paula. trzymając 35-punktową przewagę w 85-50.

DQmc8h5mFHgys4P5Y9Chm2rUyJtPfeJG281cLg3FrDTYf6k.jpg

Bez walki w Cavs, czwarty kwartał został wypełniony bezsensowną punktacją z rezerw obu drużyn. The Rockets zakończyli swoją dominację Cavs 120-88 zwycięstwo, pozostawiając fanów Cavs całkowicie zrozpaczony.

Rakietowy zrównoważony atak punktowany był prowadzony przez spadające dwa zbiórki Chrisa Paula, które nie były potrójnie podwójne (22p, 8r, 11a), które zawierały 6 trójpunktów. Ryan Anderson dodał 21 punktów wspomaganych przez jego pięć trójpunktów. The Cavs również walczyli w ataku kończąc, nikt nie zdobył ponad 12 punktów straty.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!