13 bramek zdobytych w thrillerze z Nowego Jorku

in sport •  last year 

DQmWYfZNbYcsGj5ERsxuog6iXBV9GFLPHzuX2kc7Jtm5CpY.png

W trakcie, gdy gracz strzelił hat-tricka, a inny gracz zdobył swój patyk na 5 bramek, Redwings z Detroit i New York Islanders zdołał umieścić 13 bramek na tablicy wyników. Każdy okres, w którym owe zespoły stawiały czoła, był zazwyczaj koślawy. Pierwszy okres należał do Czerwonych Skrzydeł zamykających wyspiarze 3-0. Drugi okres był związany z samotnym imieniem Islandera, zdobywając 1 bramkę dla Redwings 0. Trzeci okres miał całą AKCJĘ. W tym okresie padły 8 bramek, 5 z Islander stick i 3 z the Wings.

DQmaZnkHq7WMy1k1EWd9u3UrzcU3op1yLkqQB2FE866dBww_1680x8400.png

Mantha, Frk i Zetterberg byli pierwszymi trzema milionerem, którzy postawili na stole bramki, a wszystko to za Czerwone Skrzydła. Później Jordan Eberle, były Olejarz, w swoim pierwszym okresie obchodził 19-tą rocznicę. Trzeci okres miał niezliczoną liczbę zmian wyniku. Nelson zdobył dwa z jego trzech (OT) w tym okresie, Mantha zdobył swoją drugą dla Skrzydeł, a Green strzelił gola dla tyeinga z sekundami tykając, przesuwając je do OT. Brock Nelson nie mógł marzyć o lepszym występie, zamykając wieczór z czapkami przedostającymi się na lód. Matthew Barzal chwycił swoją piątą asystę na bramkę OT, co jest zupełnie niesłychane.

Chociaż Islandczycy są lepsi z tych dwóch drużyn, walczą o awans do playoffów. Jeśli play offy rozpoczną się dzisiaj, Islandczycy ledwo będą mieli pozycję, a Czerwone Skrzydła zajmują pozycję o 10 punktów. Ciekawe, czy któraś z tych drużyn znajdzie się na pozycji Playoff. Nowy Jork rozpocznie trzytelowy mecz w domu, a Czerwone Skrzydła przedłuży swoją 3 grę, tracąc passę, gdy zmierzą się w Waszyngtonie, aby zagrać w Czapkę Niedzielną.

DQmV2VGgaNyEpT9ZKhuvuuT8MRHojX8NDKnYsz7hQ81UEMv.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!