Wizjer reaktywacja #90

in #sp-group3 years ago (edited)

wizjer — kopia.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@lesiopmPowojenne traktowanie holenderskich Żydów


1.jpg


"Nie każda nacja rozczulała się nad tragicznym losem Żydów jakiego doświadczyli z rąk Niemców w czasie II wojny światowej."


@lesiopm opowiada nam o nieprawdopodobnej znieczulicy, którą wykazywała się holendeska władza wobez swoich żydowskich rodaków. Co takiego strasznego rządzący robili ocalonym Żydom po wojnie? Zapraszamy do tekstu.

3. przerywnik.jpg

@sorhanckrulDogville - arcydzieło?


22.jpg


"Ostatecznie jednak się przełamałem - obejrzałem najważniejszy według samego Larsa von Triera film w jego karierze. Tutaj od razu zaznaczę, że warto było, ale jak bardzo? "


@sorhanckrul przedstawia nam pewien bardzo długi film do którego bardzo ciężko było mu się zabrać. W końcu jednak obejrzał go i mówi, że było warto. Czemu? Dowiecie się z tekstu autora.

3. przerywnik.jpg

@waderaLudzie odchodzą czasami, lecz... [disko]punk's not dead yet!


3.png


"Pewnego dnia na sklep wjechała kolejna nowa płyta. E. stwierdziła, że jest odlotowa i koniecznie muszę posłuchać. Włączyła na sklepie i podrygując oddaliła się, by porządkować kasety na regałach. Ja zostałam przy kasie."

@wadera dzieli się z nami opowieścią z lat młodzieńczych kiedy to zarabiała miliony wykonując pracę swoich marzeń. Co to była za praca, czemu autorka dzieli się z nami tą emocjonalną opowieścią, a przede wszystkim co @wadera robi na naszym blockchainie skoro była milionerką- dowiecie się z jej artykułu.

4. ostatnia chwila.jpg

Artykuły z Wizjera #84


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

CHCECIE WIĘCEJ?

Więcej interesujących treści dwoma kliknięciami poznasz w:

TYGODNIKU KURATORSKIM
Prowadzonym na koncie @kurator-polski przez @barbarossastudio.


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group


Kuratorzy sp-group:
@michalx2008x
@julietlucy
@suchy
@pdj85coexist
@pibyk


Kuratortag
@sisters#pl-kobieta
@andzi76#pl-muzyka
@kusior#pl-filmyWizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


4.urf.jpg