Wizjer reaktywacja #86

in #sp-group4 years ago (edited)

wizjer.jpg


Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@mizej-studioCzy to już koniec?


1.jpg"Cześć. Spotykamy się tutaj w sprawie dla mnie trochę... Trochę kompromitującej. Muszę przyznać wam, że nie sprostałem zadaniu. Jedni się ucieszą, a drugim być może będzie szkoda."


@mizej-studio czyli jedna osoba z czterema kontami na Steem podjął trudną lecz bardzo dobrą decyzję. Projekt #365dni został przerwany. Nie oznacza to jednak, że użytkownik żegna się z nami definitywnie, a jedynie to, że da nam odpocząć od swoich postów i nie będą już wstawiane one każdego dnia. Pamiętajmy jednak, że autor wytrwał 2 miesiące w swoim postanowieniu więc nie tylko mądrej dojrzałej decyzji ale i wytrwałości można mu dziś pogratulować.

3. przerywnik.jpg

@sethrollins1995Ustatkowanie


2.jpg"Sam osobiście nie założyłbym rodziny, nie dysponując do tego odpowiednim kapitałem, by móc zapewnić dla swojej pociechy godną przyszłość i ograniczyć zawody, które spotkałyby z pewnością moje dziecko w przyszłości."

@sethrollins1995 dzieli się z nami swoją opinią na temat zakładania rodziny. Poza spostrzeżeniami jakie zawarł w tekście odnosi się on również do swojej sytuacji rodzinnej a słowa jakich użył do jej opisania sprawiają wrażenie wyjętych z filmów przyrodniczych.

3. przerywnik.jpg

@wolontariuszOlimpia... tematygodnia#63


3.jpg


"Wzniósł kielich w pustkę w milczącym toaście. Odwrócił się i spojrzała na nią... Leżała tak jak ją poprosił lekko wsparta na poduszkach. Tak wdzięcznie i naturalnie jak potrafi to robić jedynie kobieta..."

@wolontariusz pisze o sztuce. Kim była tytułowa Olimpia, gdzie występowała a przede wszystkim jaka była dowiecie się z tektu.

4. ostatnia chwila.jpg

Artykuły z Wizjera #80


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

CHCECIE WIĘCEJ?

Więcej interesujących treści dwoma kliknięciami poznasz w:

TYGODNIKU KURATORSKIM
Prowadzonym na koncie @kurator-polski przez @barbarossastudio.


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group


Kuratorzy sp-group:
@michalx2008x
@julietlucy
@suchy
@pdj85coexist
@pibyk


Kuratortag
@sisters#pl-kobieta
@andzi76#pl-muzyka
@kusior#pl-filmyWizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


4.urf.jpg

Sort:  

da nam odpocząć od swoich postów

Ja to bym odebrał na miejscu @mizej jako obrazę! ;)

Tak całkiem na poważnie z kolei, i tak podziwiam te 3 miesiące wytrwania w wyzwaniu.

Za wytknięcie mu niedopatrzenia w jednym z poprzednich postów się nie obraził, myślę, że nie przeszkadza mu moje prymitywne poczucie humoru hehe :D
Dokładnie, ja też jestem pod wrażeniem, 3 miesiące to bardzo długo. Dużo wiedzy tu po sobie zostawi ;) I fajnie, że potrafi poukładać sobie priorytety.
EDIT: machnęliśmy się o miesiąc, projekt trwał całe dwa miesiące.

A może kuratorzy znajdą coś ciekawego na moim profilu :)

Widzę, że zajmujesz się ciekawym projektem i już Cię obserwuję. Do wizjera wybieramy artykuły z tagu #polish, nigdy nie są to zdjęcia. Być może niedługo i Ty znajdziesz się w naszym zestawieniu :) sadzenie lasu cedrowego brzmi niesamowicie ciekawie.
Pamiętaj również, że odpowiednie tagowanie pozwoli Ci dotrzeć do większej liczby Polaków na steem. Tutaj masz drzewo tagów.

Mam nadzieję, że jakieś orzeszki wykiełkują i wyrośnie chodź kilka drzewek. Nie mogę się doczekać tego Lipca kiedy okaże się czy coś z tego wyjdzie. Dziękuję za drzewo tagów, ale używając tych polskich do nikogo nie docierałem a moje posty zbierały zazwyczaj po 1 cencie.

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.05
JST 0.022
BTC 17105.78
ETH 1276.01
USDT 1.00
SBD 2.16