Wizjer reaktywacja #82

in #sp-group3 years ago

wizjer.jpg

Witajcie

Przychodzimy do was dziś z małą porcją godnych uwagi postów z wczorajszego dnia. Wszystkie perełki wyłapane przez naszych kuratorów są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym pokoju na discordzie sp-group. Robimy tak by ci z nas którzy nie mieli szczęścia na nie trafić mogli jednym kliknięciem to naprawić. Nie jesteśmy samolubni, więc naszymi zdobyczami chętnie podzielimy się również i z wami.

2. przegląd.jpg

@rozku..W ZWIĄZKU Z WYBUCHEM WOJNY..


1.jpg


"W ZWIĄZKU Z WYBUCHEM WOJNY..
..czyli subiektywny przegląd piosenki wojennej."


@rozku przygotowała dla ns playliste. Nie jest to jednak playlista jak każda inna... Znajdziemy tam utwory o tematyce wojennej. Bardzo ciężkie, bardzo wzruszające, ale przede wszystkim bardzo prawdziwe. Polecamy zajrzeć do tego postu i przesłuchać choć jeden utwór.

3. przerywnik.jpg

@ciekawskiNie bądź dla siebie tak ostry i doceń... pęknięcia


2.jpg


"Kiedyś uważano, że władza pochodzi od Boga. Ot, los i tyle, facet jest królem. Nie dlatego, że pracował ciężko i wypatrzył go headhunter szukający kandydata na stanowisko "król". Co ma do tego zbita i sklejona waza? O tym niżej."

@ciekawski wyjątkowo zagadkowo zaczyna swój artykuł i gdy już zaczniesz lekturę tego tekstu to nie powstrzymasz się by ją dokończyć. Jaki związek z królem ma posklejana waza? Sprawdżcie sami klikając w link do tekstu.

3. przerywnik.jpg

@qruulPraca baristy - fakty i mity


3.jpg"Barista to przede wszystkim wielbiciel kawy dobrej jakości. To osoba posiadająca szeroką wiedzę na temat produktu, z którym pracuje. Potrafi dobrać odpowiednie proporcje ziaren do ilości wody tak, by wydobyć z kawy jej najlepsze cechy. Zna odmiany botaniczne kawowców."

@qrull z wielką pasją opowiada nam o pracy baristy. Warto zajrzeć do tego tekstu by dowiedzieć wielu rzeczy na temat obowiązków baristy a nawet jego przeciętnych zarobków o których autorka tekstu również nam wspomina.

4. ostatnia chwila.jpg

Artykuły z Wizjera #76


3. przerywnik.jpg

To wszystko na dziś.

Koniecznie zajrzyjcie do tych postów. Oceńcie sami czy są warte waszego głosu. A może temat was zainteresuje i postanowicie podjąć dyskusje w komentarzach?

3. przerywnik.jpg

CHCECIE WIĘCEJ?

Więcej interesujących treści dwoma kliknięciami poznasz w:

TYGODNIKU KURATORSKIM
Prowadzonym na koncie @kurator-polski przez @barbarossastudio.


3. przerywnik.jpg


Grupa: SteemPower
Admini: @andzi76 | @michalx2008x | @pibyk
Team: @andzi76 | @czaszi | @julietlucy | @kapitanpolak | @michalx2008x | @pdj85coexist | @pibyk | @suchy |@strefanetu | @wadera
TAG: #sp-group


Kuratorzy sp-group:
@michalx2008x
@julietlucy
@suchy
@pdj85coexist
@pibyk


Kuratortag
@sisters#pl-kobieta
@andzi76#pl-muzyka
@kusior#pl-filmyWizjer to projekt sp-group, który działał na przełomie lipca i sierpnia 2018 roku.
Został reaktywowany i odświeżony by promować i wspierać dobre treści.


4.urf.jpg