Sort:  

Przyznaję się, że lubię Mariah Carey "All i want for christmas is you", ale dawniej w okolicach 2000 roku nie trawiłem tej piosenki. Potem coś mi... ten tego.

Kiedyś też słyszałem w Radio Pogoda wersję "All i want for christmas is you" stylizowaną na lata 60. Nie wiem czy to był cover, czy oryginał. Ale stylistycznie przypominało to Dianę Ross i The Supremes z lat 60. Szukałem tej wersji, ale nie mogłem tego znaleźć.

Napisałem w swoim wczorajszym poście piosenki, które lubiłem jako 5-6 letni szczyl i też wygrało Wham! "Last Christmas", ale w tej dłuższej wersji, bo tej krótkiej nienawidzę.

Teraz bardziej lubię te starsze piosenki jak : Franka i Nancy Sinatrów "Santa Claus is coming to Town", Binga Crosby'ego "White Christmas", Deana Martina "Let it snow", tą gościówkę (zapomniałem nazwisko) co śpiewa "Looking around Christmas tree", czy tego gościa co śpiewa "Jingle Bell Rock".

Ostatnio też podoba mi się Melanie Thorton "Wonderful Dream" (piosenka z reklamy Coca Coli - Coraz bliżej święta). Kiedyś też nie trawiłem tej piosenki, ale teraz mi się podoba.

Z mniej znanychlubię też : U2 "It's Christmas - Baby please come home", Belindę Carlisle (ta od "Heaven is a place on Earth") "Christmas lullaby" i oczywiście Queen "Thank God's it's Christmas").

Muszę uzupełnić swój repertuar, dzięki! :)

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.026
BTC 27784.34
ETH 1758.96
USDT 1.00
SBD 2.92