You are viewing a single comment's thread from:
RE: GRAFFITI OF MY CITY № 7. Я "ЗЛОВИЛА" СЛОНА!))) I "CATCHED" AN ELEPHANT!)))
Дякую! Добрий і романтичний - навіть метелик з ним спілкується!)))
Дякую! Добрий і романтичний - навіть метелик з ним спілкується!)))