Şeyda Aydın Kimdir?

in #seydaaydin8 months ago

Tiktok hesabından yaptığı eğlenceli ve farklı paylaşımları ile 2,5 milyon gibi geniş bir takipçi kitlesine kısa sürede ulaşan Şeyda Aydın, videolarını özellikle iki çocuğu ile birlikte çekmektedir. Eşinin kamerayı sevmiyor olmasından dolayı ise videolarında eşini görmek pek de mümkün değildir. Ancak çocukları ile çektiği eğlenceli ve samimi videolar, geniş kitleye kısa sürede hitap etmesini sağlamıştır.

Şeyda Aydın Ne İş Yapar?

Son zamanlarda çocukları ile birlikte çektiği tiktok videoları ile gündeme gelerek adından sıkça söz ettiren Şeyda Aydın, sosyal medya fenomeni olarak bilinse de aslında ünlü güzel aynı zamanda başarılı bir oyunculuk kariyerine sahip olmakla birlikte aynı zamanda yönetmenlik yapmış ve single çıkarmıştır. Şeyda Aydın’ın oyuncu olduğunu bilen 2.5 milyona yakın takipçisi ise sık sık Şeyda Aydın hangi dizide oynamıştır sorusunu da araştırıyor.
Gönülçelen, Uçurum ve Arka Sokaklar dizisinde rol alan Şeyda Aydın, 2007 senesinde “Sıradan Bir Gün” ve “Patates” isimli filmlerin yönetmen koltuğuna oturmuştur. 2014 yılında çıkardığı Serseri adlı single şarkısı ile 2014 yılının yazına damgasını vurmuştur.

Şeyda Aydın Evli mi?

Adeta 10 parmağında 10 marifet olan Şeyda Aydın evli mi sorusu ünlü oyuncu hakkında sorulan sorulardan birisidir. Şeyda Aydın, bir iş adamı ile evlidir. Ancak eşinin kameraları pek sevmemesi nedeni ile birlikte kamaralara görüntü vermediklerini açıklamalarında dile getirmiştir.
Fiziğine ve sağlığına fazlasıyla dikkat eden Şeyda Aydın, estetik görüntüsü ile son derece genç ve kusursuz bir görünüm sergiliyor. Şeyda Aydın kaç yaşında sorularını soran sevenlerini şaşırtan Şeyda Aydın, 33 yaşında olduğunu söylediğinde ise sevenleri daha genç gösterdiğini ifade ediyor ve Şeyda Aydın ise bu olumlu yorumlar karşısında mutluluğunu saklamayarak ruhunun okşandığını da ifade ediyor.

Coin Marketplace

STEEM 0.24
TRX 0.08
JST 0.041
BTC 28795.88
ETH 1745.31
USDT 1.00
SBD 2.52