Securypto ile Güvenlik En Üst Seviyede

in securypto •  20 days ago

Screenshot_20190204-002552_Chrome.jpgBlockchain, yaşadığımız dünyanın ve hayatımızın her alanını, her yönüyle etkileyen ve bizlere kullanım kolaylığı sağlayan harika bir teknoloji olarak gelişmeye devam ediyor. Pek çok sektörü mucizevi bir şekilde etkileyerek devrim yaratan teknoloji, ilk olarak Bitcoin ile adını duyurdu. Kripto paraları söz konusu olduğunda, blockchain yeni ufuklar için yola çıkıyor ve yeni alanlara ve projelere katılarak bizi etkilemeye devam ediyor.
Screenshot_20190204-001807_Chrome.jpg
Günümüzde dünyadaki teknoloji, en çılgın beklentilerimize cevap verebildi, kısaca bu teknoloji dünyaya büyük faydalar sağladı. Dijital dünyamızda milyonlarca insan büyük miktarda veri üretiyor ve bu veriler bilgimiz olmadan birçok kez çalınmıyor, kullanılmıyor ve paylaşılmıyor. Kişisel veriler, insani değerlerimizi temsil eder ve bu verilerin güvensiz İnternet ortamlarında bulunduğunu düşündüğümüz üzere, verilerimizi birçok kez kaybettiğimizi görürüz. Bizim için çok önemli olmasa da, kişisel verilerin değerinin büyük ticari kuruluşlar tarafından edinildiği anlaşılmaktadır.
Screenshot_20190204-001922_Chrome.jpg
Milyonlarca insan ve hatta kurumlar artık verilere sahip değil. Bu durumun öneminin farkında olmayan bir topluma dönüştürüldüğümüz için, sadece banka hesabımız panik içine alınmıştır, ancak bunun dışında kişisel verilerimizin güvenliği, durumu vb. Şeyleri umursamıyoruz. . Aslında, kişisel verilerin sahipliğini kaybetmek, hayatınızdaki her şeyin sahipliğini kaybetmek gibidir. Günlük aktivitelerimizde, gizlenmiş ve içsel insani değerimizi yansıtan ve yaşamlarımızın kaydı olarak görülen verileri üretiyoruz. Her insanın sermayesi, ürettiği, aktardığı ve paylaştığı tüm veriler, hayatının geri kalanında depolanır.
Screenshot_20190204-001844_Chrome.jpg
Securypto, yalnızca kripto para birimi ödeme oranlarına aşina olan hayranlara ve gerçek insan bireylere değil, aynı zamanda İnternet'teki kişisel bilgilerini korumak isteyenler için değil, kullanıcı sayısında iyi beklentiler ve büyüme sağlayanlara da izin vermeyi amaçlamaktadır. Gizlilik hakkında her şeyi göz önünde bulunduran Securypto, kullanıcılara internet dünyasındaki en büyük kanama yarasına çözüm sağlamada yardımcı olmak için geliyor. Securypto, İnternet güvenliğine ilgi duyan herkes için çarpıcı çözümler sunar.
Screenshot_20190204-001951_Chrome.jpg
Securypto, pazarlama ekibinin veya donanım mühendislerinin blok zinciri geliştiricileri veya güvenlik uzmanları kadar önemli olduğuna ve ekibin birinin başkası olmadan başarılı olamayacağına inanıyoruz. Bu yüzden önemli bir takım olduklarını veya hatta bir aile olduklarını söyleyebiliriz. Bu ekibin başarısı başarıyı bir araya getirecek.

Securypto - SCU , belirli şifreli bilgileri blok zinciri ve para tasarrufu sağlayan öğelere işlem sırasında ya da platformdaki veri aktarımı sırasında aktarmak için gereken gerçek dünya kullanımına sahip bir yardımcı kurucudur. Tek bir karmaşık işleyen modül oluşturmak için farklı çözümler birleştirilerek ürün ve hizmetlerde birçok yenilik ve iyileştirme yapılmaktadır.
Screenshot_20190204-001831_Chrome.jpgİnsanlar, varsa önceki varyasyonlara göre daha gelişmiş olabilecek daha modern bir sonuç elde etmek için mevcut ve yeni ortaya çıkan teknolojileri kullanmak istiyor. Bu nedenle SCU teknolojisi öne çıkıyor. SCU teknolojisinin sunduğu güvenlik hizmetlerini inceleyelim;

a- Kullanıcı Dostu Cihaz: Digisafeguard
b- Veri Şifreleme Cihazı: DSG askeri düzeyde bir şifreleme cihazıdır.
c- 2FA ve Giriş yönetimi: Tüm kullanıcıların hesaplarına giriş yapmalarını korumaya yardımcı olan mükemmel bir güvenlik önlemidir.
d- Şifreli Mesajlaşma: En çok kullanılan mesajlaşma programlarına entegre olan şifreleme yöntemiyle anonimliğinizi koruyun.
e-Şifreli Dosya aktarımı: Dosyaları anonim olarak aktarmanıza izin veren bir güvenlik uygulamasıdır.
f- Donanım cüzdanı: Yazılım, cüzdanlar yerine daha güvenli donanım cüzdanı hizmetleri sunar. Bu şekilde, güvenlik seviyesi daha güven vericidir. Tüm bu uygulamalar ve donanımlar, Securypto sistemini çok başarılı ve güvenli bir platform haline getiriyor. Bu sistem hakkında bilgi edinmek ve sisteme dahil olmak için, lütfen https://www.securypto.io/ resmi web sitesini ziyaret edin.
Screenshot_20190204-002021_Chrome.jpg
Securypto uygulaması Ocak 2019’da başlayacak ve 2019’un ilk çeyreğinin sonuna kadar devam edecek. Çizim hayranları, blogcular, popüler haberler, SCU ile ödüllendirilerek, platformun bilinirliği arttırılacaktır.

Resmi Bilgi Kanalları:
Website : https://www.securypto.io/
Telegram : https://t.me/securypto
Twitter : https://twitter.com/Securypto
Facebook: https://www.facebook.com/securypto
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC_pkRGvL49nzA8JhSUgyOGQ

Yazar:
Bitcointalk kullanıcı adı: Gocu
Bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1956167

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

güvenlik alanında çıkan projelerin üst düzey iş yaptıklarını görmekteym. Bu projede onlardan biri olacaktır.

Securypto, kişisel verilerin korunması ve güvenli internet hizmetleri sağlanması açısından çok başarılı bir ekosistem haline gelmiş. Kullanıcıların verileri güven altında diyebiliriz. İnceleme için teşekkürler.

Desantrilize olmuş güvenli platformların çoğalması Blockchain adına çok önemli bir adım, güzel yazı için teşekkürler.

Siber guvenlikle ilgili guzel bir proje. Doyurucu yazi icin tesekkurler.

Bugün bilgisayar başında olan, internet kullanan her insan hiç şüphesiz ki en çok güvenliğe ihtiyaç duyuyor. İşte bu ihtiyacın cevabı olmaya aday bir proje.

Securypto projesi, güvenlik zaafı olan kripto pazarı için bulunmaz bir şans gözükmekte. Projenin alt yapısı da oldukça güçlü.

Bu projenin takımı alanlarında profesyonel insanlardan oluşuyor. Securypto geşecek vaat eden bir ico projesidir. Kullanıcılara internet dünyasındaki en büyük kanama yarasına çözüm sağlamada yardımcı olmak için geliyor.