Człowiek człowiekowi ,,wilkiem"

in reakcja •  last year  (edited)

Witam wszystkich! Kolejne przemyślenia na temat debilizmu tego świata i jego mieszkańców. Mam niespełna 20 lat a momentami pomimo tak młodego wieku zastanawiam się co niektórzy mają w głowie i dochodzę do tego...że nie mają nic.
Jak żyć kiedy co chwila słyszy się że pedofil zgwałcił i zamordował dziecko które miało pięć lat...
Jak żyć kiedy na facebooku pojawiają się filmy na których dziewczyny znęcają się nad koleżanką i gaszą jej pety na skórze...
Jak żyć kiedy coraz wiecej filmów na których islamiści odcinają głowę nastolatkowi...Jestem młody i przytłacza mnie ten chory świat. Nawet nie próbuje sobie wyobrazić co dzieje się w głowie dajmy na to 10 latka przeglądającego zdjęcia znajomych aż tu nagle jakiś film...hmm ciekawe co to...po odtworzeniu ten młody człowiek patrzy jak maczetą zostaje oddzielona głowa od tułowia.
Momentami żałuję tego że żyje w takim świecie...że żyje w takich czasach. Może to ze mną jest coś nie tak? Może powinienem się dopasować i przestać wszystkim dookoła wchodzić do dupy? Ale chwila...kiedy tak zrobię zwiększe populacje tych kretynów. Sytuacja bez wyjścia. No cóż...jak mawiają ,,w pojedynkę świata nie zmienisz". Pozostaje mi tylko patrzeć jak świat umiera a porządni ludzie razem z nim...zabijani przez chory system ewolucji.
Chociaż patrząc na niektórych chodzi raczej o ewulcje wsteczną.
Brak serdeczności...
brak życzliwości...
brak zrozumienia...
brak sumienia...
brak wrażliwości...

              BRAK MÓZGU

TO WSZYSTKO PRZECIEŻ TYLKO MAŁA CZĄSTKA.
...BŁAHOSTKI...

Zastanawiam się kiedy ludzie zrozumieją że problemem tego wieku nie jest brak internetu na wsi czy brak MC pod domem. Problemem tego wieku nie jest cena za litr paliwa czy za paczke papierosów...

Największym problemem są ludzie...najważniejsze są pieniądze...a zazdrość że ktoś ma coś lepszego niż my jest tak silna że nie rzadko popycha do zabójstwa...pobicia...kradzieży

Na sam koniec zabrzmię jak człowiek srający tęcza i żygający cukierkami...
Uśmiechajcie się do siebie...pomagajcie kiedy ktoś tego potrzebuje...bądźcie życzliwi nawet jeśli druga osoba nie jest. Wiecie że wkur*i ją to bardziej niż odzew na tak samo niskim poziomie?
Wszyscy srajmy tęczą! A świat będzie lepszy...

Poniżej zdjęcie zrobione kilka dni temu...nawet nie wiem jak je skomentować... A wam życzę miłego dnia i żeby żaden ,,wilk" was dzisiaj nie pogryzł ;)
image

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Z pewnością podobne myślenie towarzyszyło ludziom w trakcie II Wojny Światowej. Zezwierzęcenie i brak poszanowania ludzkiego życia były na porządku dziennym... Wystarczy zapoznać się z sytuacją jaka miała miejsce na Wołyniu...

Właściwie nie było w historii świata takiego okresu, żeby nie było wojen i mordów.

Mnie najbardziej przeraża to, że są ludzie, którzy uważają pedofilię za orientację seksualną... Taki jest skutek liberalizmu światopoglądowego. Najpierw pedały, później inne dewiacje będą się domagać równości i praw.