Różalski ostro skomentował Marsz Równości w Płocku

in reakcja •  last month 


Na kontrze do Marszu Równości w Płocku, organizowanym przez między innymi Młodzież Wszechpolską pojawił się były zawodnik MMA Marcin "Różal" Różański. Sportowiec ostro skrytykował inicjatywę osób LGBT w swoim rodzinnym mieście.

"Różal" podkreśla swoje przywiązanie do swojego miasta Płocka. Dlatego w sobotę wziął udział w kontrze do Marszu Równości, aby pokazać swój sprzeciw wobec propagandy środowisk LGBT.

Oni sami nie wiedzą czego chcą. Mają takie same prawa, jak my wszyscy. W tym czymś, co tam się przesuwa, nie ma nikogo z Płocka. Są to wszystko ludzie dojezdni, najezdni. Przywiezieni tutaj, żeby w naszym mieście zrobić gnój, żeby znów poróżnić Polaków, żeby znów zrobić wielki syf, żebyśmy się znowu nienawidzili i żeby było głośno w telewizjach -Marcin "Różal" Różański w wywiadzie dla Polsat News
Do pierwszego Marszu Równości przyjechali lewicowi politycy: Robert Biedroń lider partii Wiosna, Rasmus Andresen z Niemiec, Julie Ward z Wielkiej Brytanii, oraz przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty.

 

źródło: polsatnews.pl

Tekst opublikowany pierwotnie na portalu narodowcy.net

Narodowcy.net

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Czyli w skrócie, dziwak przyjechał protestować przeciwko innym dziwakom?