Janusz Waluś nie wyjdzie z więzienia, nowa decyzja resortu sprawiedliwości i usług penitencjarnych RPA

in #reakcja3 years ago (edited)


Polski antykomunista Janusz Waluś na podstawie decyzji resortu sprawiedliwości i usług penitencjarnych Republiki Południowej Afryki nie opuści więzienia. Władze twierdzą, że warunkowe zwolnienie oznaczałoby niewypełnienie surowości kary.

Dzisiejszą decyzję o pozostawieniu Polaka w więzieniu podjął minister sprawiedliwości i usług penitencjarnych, Ronald Lamola. Polityk powołał się na akta, które zostały mu dostarczone przez sąd. Mężczyzna stwierdził, że zamordowanie komunisty Haniego było obliczone na wywołanie chaosu w kraju. Wymiar sprawiedliwości wziął tę okoliczność pod uwagę wydając wyrok skazujący.

Minister rozpatrzył całą sprawę na podstawie wniosku Sądu Najwyższego Pretorii z 12 grudnia 2019 roku. Sędziowie nakazali politykowi przeanalizowanie podjętej w styczniu w 2019 roku decyzji o odmowie zwolnienia warunkowego Polaka. Według Lamola wypuszczenie Walusia oznaczałoby zaprzeczeniu surowości kary zasądzonej w 1993 roku. Obrona Polaka liczyła, że zostanie zwolniony, gdy sprawą zabójstwa Haniego nie będzie się zajmował poprzednik Lamoli, Michel Masutha. Mastuha zablokował decyzję wymiaru sprawiedliwości z 2016 roku, który stwierdził, że Waluś może zostać wypuszczony na wolność. źródło: autonom.plTekst opublikowany pierwotnie na portalu narodowcy.net

Narodowcy.net

Sort:  

Zabił czy nie zabił? Tego dotyczy sprawa, a nie jego komunizmu bądź antykomunizmu

Dobre wiadomości, ale za głosowanie na siebie leci down-vote.

Panie strażniku Teksasau odpierdol się od nich albo poflaguj też innych, których podbijałeś a, którzy też podbili swoje posty inaczej zacznę ciebie traktować jak hejtera i spamera pod postami narodowców.

Proszę o wskazanie konkretnych postów, które dostały mój głos mimo głosowania na siebie. Proponuję od razu uznać mnie za wroga rasy.

Jest tego sporo sprawdziłem. A rasowe fetysze lewicy mnie nie interesują bo to zwykłe urojenia.
aaa.png

Być może mój głos był pierwszy, sprawdziłeś to? Nie badam każdego wpisu pod tym kątem, natomiast tutaj jest to zjawisko ewidentnie nagminne. W każdym razie ujadanie i obrażanie na pewno Ci tu nie pomoże.

No to czekam teraz na odwołanie głosów. Albo na zrobienie gówno burzy pod wszystkimi postami osób głosujących na swój post. Zauważ też że twoje ujadanie i flagowanie narodowców zwiększyło ich nagrody od "tajemniczych" sponsorów. przypadek? nie, właśnie tak ludzie reaguje na lewacki szuryzm. niech to w końcu zakiełkuje pod kopułą.

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.05
JST 0.022
BTC 16841.33
ETH 1230.67
USDT 1.00
SBD 2.15