Atak na kioskarza w Poznaniu

in reakcja •  2 months ago 


Sprzedawca jednego z kiosków na poznańskich Jeżycach został oblany nieznaną cieczą. Kobieta, która zaatakowała kioskarza była ubrana w koszulce z orłem na tęczowym tle. W kiosku wyeksponowana była Gazeta Polska z naklejką "Strefa wolna od LGBT".

Grupa Stonewall na swojej stronie na facebooku w czwartek o godzinie 13:22 umieściła zdjęcie kiosku mieszczącego się na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Zwierzynieckiej w Poznaniu. W punkcie prasowym była wyeksponowana "Gazeta Polska" z naklejką "Strefa wolna od LGBT". Pod zdjęciem Grupa Stonewall napisała:

Widzieliście gdzieś w Poznaniu podobne oznaczenie? Czekamy na wasze wiadomości. Stworzymy listę poznańskich miejsc, które należy unikać.

Chcą tracić klientów? Volià

Tego samego dnia o godzinie 17:00 kioskarz pan Ryszard został oblany brązową cieczą. Oblany został również terminal, komputer, gazety i ubrania mężczyzny.

Przyszła do mnie młoda dziewczyna, blondynka. Miała na sobie koszulkę z orłem na tęczowym tle. Zapytała czy mam coś przeciwko osobom LGBT. Powiedziałem, że nie, jestem kioskarzem i sprzedaję gazety. Zarówno z lewa, jak i prawa - kioskarz pan Ryszard.

Poznański kioskarz tłumaczył, że eksponuje najświeższe numery gazet, które z danego powodu są ciekawe i dodatki dołączane do prasy. Pan Roman powiedział również, że nie wiedział w ciągu dnia o sądowym zakazie dystrybucji Gazety Polskiej z naklejką "Strefa wolna od LGBT". Mężczyzna dowiedział się o tym po pracy.

źródło: gloswielkopolski.pl

 

 

 

Tekst opublikowany pierwotnie na portalu narodowcy.net

Narodowcy.net

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!