Zawiedziony Argentyna i czekam na Polske we Wtorek.

in polska •  last year 

20180616PF_LUK036-1000x600.jpg

W związku z rozpoczętymi meczami grupowymi takimi jak Rosja vs Arabia Saudyjska czy Dania vs Peru i Chorwacja vs Nigeria i Argentyny vs Islandia powiem ze na tym ostatnim byłem naprawdę zawiedziony.

Spytacie pewnie dlaczego zawiedziony po meczu Argentyny z Islandia, ponieważ trener zespołu z Ameryki Południowej był święcie przekonany że na pewno poradzą sobie z zespołem z iIslandii.

Rzeczywistość okazała się bardzo brutalna, a to że taki zawodnik jak Messi nie wykorzystuje rzutu karnego to przez to można powiedzieć tego meczu nie wygrali. Messi ? Kiepsko.

Moim zdaniem zespół z Islandii był równorzędnym przeciwnikiem a nawet były okresy że mógł Przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

To tyle jeśli chodzi o ten mecz.

To że w meczu otwarcia Rosja była stawiana w roli faworyta to i tak się też stało bo faworyt wygral. To spotkanie zakończyło się wysoką wygraną gospodarzy.

Następny mecz To Chorwacja vs Nigeria. Myślałem że zespół z Afryki okaże się bardziej wymagającym przeciwnikiem dla zespołu z Europy.

Zespół z Chorwacji był jednak bardzo konsekwentny w swoich założeniach taktycznch i wygrał to spotkanie. Z zawodników obu drużyn nie bardzo mam kogo wyróżnić chyba że obu bramkarzy.

Teraz chciałbym powiedzieć coś na temat meczu Peru vs Dania i moim zdaniem był to najlepszy mecz z tych czterech rozegranych w dniu dzisiejszym.

Peru okazał się zespołem bardzo wymagającym dla zespołu z Danii i przegrał ten mecz na własne życzenie.

Uważam ze w tym spotkaniu Peru było zespołem lepszym i przegrało tylko dlatego że nie wykorzystali rzutu karnego.

Moim zdaniem z tych rozegranych meczy nic mnie nie zaskoczyło. Na ten temat byłoby to tyle.

Teraz może trochę porozmawiamy o Reprezentacji Polskiej bo jak wszyscy wiemy nasi zawodnicy ostro trenują i przygotowują się do wtorkowego to meczu z Senegalem.

Jak widzieliśmy dzisiaj w meczu Chorwacji z Nigeria, zespoły z Afryki są do ogrania.

Jedyną niewiadoma to jest czy nasz filar obrony Kamil Glik będzie zdolny do gry w pierwszym czy ostatnim meczu grupowym.

Poza tą nie wiadoma to raczej wszystko jeśli chodzi o skład drużyny mimo że trener oficjalnie jeszcze nie podał go jest jasne.

Teraz już tylko zostało spokojnie czekać na pierwszy mecz naszej reprezentacji.

Tyle na dziś i do następnego wpisu pozdrawiam wszystkich

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!