Projekt Pokochaj Polskę - poprawione video

in #polska6 years ago


Witajcie ponownie. Przepraszam za ten FALSTART z moim pierwszym filmikiem. Wgrałem filmik z nie właściwym formatem flv. Ponownie więc wgrywam video. Zapoznajcie się z tym materiałem i przepraszam za lekki stres przed publicznością :)

Przepraszam jeśli jest obraz w nie takiej rozdzielczości itd itd. lub jeśli film jest obcięty z jednej strony.. Powoli się nauczę jak ma to wyglądać poprawnie. Obiecuję poprawę przy kolejnych materiałach. Pozdrawiam !


▶️ DTube
▶️ IPFS
Sort:  

Patrz - jak to jest, że jeszcze wczoraj - myśląc o Steemit - i o tym, że tak naprawdę podróżując za granicę - promujemy tą turystyką w zasadzie - inne kraje - i dobrze - ale zapominamy o tym, że Polska jest przecudownym miejscem do odkrywania - mamy w końcu grubo ponad 1000 lat historii oficjalnej i jeszcze więcej tej nieoficjalnej - i sami wiemy o niej tak mało.
Przykład: Mam tu w UK - znajomych - którzy zwiedzili pół Europy - a nigdy nie byli np. na Mazurach.

Myślę, że pomysł jest świetny - nie żebym jakoś słodził - ale myślałem równolegle o tym samym - z tym że nie w formie videoblogu, a obszernych fotorelacji.

Poszedłeś o krok dalej - pomysł świetny.
Daję upvote i będę śledzić!

Tylko bierz pod uwagę, że ja dopiero się uczę video blogowania. Więc na początku mogą być trzaski. Może trochę minąć czasu zanim odnajdę się swobodnie w tej roli. :)Ale myślę, że będzie coraz lepiej. Muszę sobie tylko to wszystko poukładać.

Wyjdzie - w praniu . Myślę, że warto zrobić kilka takich testowych materiałów,
Przemyśleć - co w tym krótkim czasie - chce przekazać i jak. - Choć - Będziesz nagrywać może i 4 -10 godzin - to z tego powstanie do zmontowania - 15-20min klip. [ludzie obecnie - ciężko wytrzymują więcej]

Ostatnio - mistrzostwo moim zdaniem odwalił Wardega w filmie o Brazylii fajnie to wyszło ogląda się miło pobił Cejrowskiego hehe - ale on ma ekipę i sponsorów, a i liczba yotuberów sprawia, że biedny nie jest na takie wycieczki - niemniej cieszę się z tego i gratuluje mu sukcesu.
Może filmy z drona - pomogą wzbogacić przekaz? [to dość duży wydatek]
Nie od razu Rzym zbudowano. Ktok po kroku. - Będzie OK!

Bardzo fajny wstęp. Trzymam kciuki za nowy projekt!

A dziękuję. Jak się siebie słucha to można wyłapać pewne nie doskonałości :) Zbyt wolne mówienie:) lub cmoknięcia :) Nie zdawałem sobie z tego sprawy że tak robię :) no ale myślę że każdy kolejny filmik będzie już tylko lepszy. Mam nadzieję że szybko mi aktywują konto brandowane nazwą Pokochaj Polskę na steemit.com

zaprosiłbym do siebie ale u mnie sam kryminał to co tu pokazywać :D W ogóle masz mroczne oczy! ale może jak będziesz gdzieś w powiecie gorzowskim się połapiemy gdzieś. co do samej idei bardzo chętnie pooglądam ciekawe miejsca. połącz to jakoś z epln swoim a może zyskasz sympatyków ;-) jakieś gadżety może... Pokochaj Polskę nazwa chwytliwa wiec fajnie

narazie nie chcę w to mieszać epln :) ale być może przyjdzie i na to czas ;)

myślę ,ze to by było dobre jakeis wartościowe rzeczy jakiś filmik np jak ktoś zrobi czy coś jak naprawdę chcesz promować polskę.

Zapraszam także na pierwszy odcinek programu : Amelcio Radzi

:)

Już wiem że muszę popracować ogólnie nad formatem video bo ucięło część okna d.tube. No i odnośnie głosu :) to trochę przeziębiony jestem :)

Widzę, że ten pierwszy filmik także zaczął działać poprawnie. Więc przepraszam za podwójny wpis z tym samym.

Bardzo proszę po pomoc co robię nie tak..

Congratulations @amelcio, this post is the ninth most rewarded post (based on pending payouts) in the last 12 hours written by a Dust account holder (accounts that hold between 0 and 0.01 Mega Vests). The total number of posts by Dust account holders during this period was 12811 and the total pending payments to posts in this category was $1872.42. To see the full list of highest paid posts across all accounts categories, click here.

If you do not wish to receive these messages in future, please reply stop to this comment.

Oooooo działa :)

Trzymam kciuki!. Wytrwałości życze i zapraszam do Inowrocławia. Największe tężnie w Polsce, świeże powietrze i piękny park.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.13
JST 0.030
BTC 64319.13
ETH 3411.87
USDT 1.00
SBD 2.51