Steem Monsters... Automatyczne turnieje... Pierwszy niespodziewany sukces... Pierwsze wrażenia

in polish •  2 months ago
Ruszyły testy automatycznych turniejów w Steem Monsters. Dla mnie to doskonała wiadomość. Obecna forma rejestracji i dopinania walk turniejowych na czacie była dla mnie męcząca i zniechęcała mnie do gry w turniejach. Teraz dostałem proste technicznie rozwiązanie załatwiające całą sprawę kilkoma kliknięciami myszką.

Tryb automatycznych turniejów można testować na stronie https://sm.mrosen.com/. W menu głównym gry pojawiła się tam zakładka TOURNAMENTS.

Jej kliknięcie przenosi gracza na stronę z informacjami o nadchodzących, zakończonych, trwających w danej chwili turniejach jak również o tych odwołanych. Proste technicznie i wygodne rozwiązanie sprowadzające cały proces rejestracji i walki do klikania i poruszania się w obrębie jednej strony.

Pojawiła się doskonała okazja, żeby spróbować swoich sił. Postanowiłem zawalczyć w testowym turnieju i wykorzystać doświadczenie zdobyte w dotychczasowych walkach, wiedzę pozyskaną na forum SM z rozmów z @pkocjan i @jacekw oraz na profilu @potworkowestudio.

Myślę, że w dużej mierze sprzyjało mi szczęście początkującego i pomysł oparcia się na kartach, które znam oraz prostej taktyce postawienia na żywotność, pancerz oraz truciznę jako główne wyznaczniki doboru kart do rozgrywki.

Drugie miejsce i nagroda w postaci 25 STEEM to miła niespodzianka.

Nagrodę postanowiłem "reinwestować" i po dokładnych przemyśleniach dokupić karty, które wzmocnią talie jakimi gram. Czekam na kolejne turnieje a Was zachęcam do spróbowania własnych sił w rozgrywkach turniejowych. Gra jest czynnie wspierana przez polską społeczność i wszystkiego czego nie wiecie o grze Steem Monsters możecie dowiedzieć się na profilu @potworkowestudio to prawdziwa kopalnia wiedzy w tym temacie.

Zwycięskich walk!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ja po swojej pierwszej wygranej w turnieju nabrałem niesamowitej ochoty do grania. Bicie się o ranking mnie nie kręci, questy robię bo robię, ale prawdziwa frajda to właśnie turnieje. Emocje, szybsze bicie serca, chęć zmierzenie się z innymi tu i teraz, świadomość, że jeden błąd może zniweczyć dotychczasowy trud, często wysoka nagroda na szali. Mieszkanka wybuchowa :)

(...) i wykorzystać doświadczenie zdobyte w dotychczasowych walkach, wiedzę pozyskaną na forum SM z rozmów z @pkocjan i @jacekw

Chyba najwyższa pora otworzyć Akademię SteemMonsters ;-)

Super, że mogłam pomóc 😉 no i gratuluję drugiej pozycji. Fajnie, że tak dobrze Ci idzie 😀

Hello @wolontariusz! This is a friendly reminder that you have 3000 Partiko Points unclaimed in your Partiko account!

Partiko is a fast and beautiful mobile app for Steem, and it’s the most popular Steem mobile app out there! Download Partiko using the link below and login using SteemConnect to claim your 3000 Partiko points! You can easily convert them into Steem token!

https://partiko.app/referral/partiko