Oficjalnie: Epidemia w Polsce. Nowe Ograniczenia dla Ludzi i Uprawnienia Rządu.

in #polish2 years ago

Oglądając je film na YouTube pomagasz mi, gdyż: Dajesz mi zarobić. Poprawiasz pozycjonowanie filmu w YouTube. Wystarczy, że klikniesz na tytuł i zostaniesz przeniesiony do YouTube

Sort:  

Cześć Ator. Steem został przejęty w nieuczciwy sposób przez biznesmena z chińskimi korzeniami i obecnie jest scentralizowany. Większość społeczności przeniosła się na nowy blockchain, który jest kompletnie zdecentralizowany i wprowadził zabezpieczenia przed centralizacją.

Twoje konto możesz znaleźć tutaj: (taki sam login jak na Steem)
https://hive.blog/@wideoprezentacje (portfel jeszcze nie działa)
https://peakd.com/@wideoprezentacje (portfel działa)

Ilość tokenów jaką otrzymałeś na nowym blockchainie jest tak sama jak ilość STEEM na twoim koncie w momencie hardforku.

Polska społeczność jest na tagu polish
https://hive.blog/trending/polish

Dodam jeszcze że w Twoim przypadku zastanowiłbym się nad stworzeniem własnej grupy. Jako właściciel grupy masz możliwość ustanowienia moderatorów, banowania spamerów itp..

Moja grupa testowa: https://hive.blog/trending/hive-171498

Wkrótce każdy właściciel grupy będzie miał możliwość wydrukowania w łatwy sposób własnej kryptowaluty która może być wykorzystana do głosowania na posty w grupie i być wymieniana na gotówkę, co będzie dodatkowym wsparciem dla autorów

witam
ja ostatnio nie śledziłem wydarzeń, ale to co widzę od kilku dni jest niepokojące. Nie miałem za bardzo czasu rozeznać tematu i na razie wystarcza mi twoja krótka notka. Miałbym prośbę. Gdzie znajdę jakieś artykuły na temat jak używać tego blockchaina? W sensie np. krok po kroku, FAQ, tego typu rzeczy, aby w miarę sprawnie zacząć się w tym poruszać. Na razie widziałem kilka anglojęzycznych wpisów, nie jestem zbyt biegły a tam jeszcze trochę technicznego języka się pojawiło co mi utrudnia "ogarnięcie" tematu.

ja tylko dodam, że zamieniam STEEM dolar na Hive dolar i wygaszam tu konto

Coin Marketplace

STEEM 0.70
TRX 0.09
JST 0.074
BTC 54727.38
ETH 4138.41
BNB 597.55
SBD 7.04