"Najlepszym sposobem zawsze była wojna" <- Mateusz Morawiecki. Czy dzisiejszy premier chce wojny w Europie?

in #polish6 years ago

Sprawa jest arcypoważna.
5 lat temu grupa uprzywilejowanych osób powiązanych z Platformą Obywatelską spotkała się w restauracji. Był wśród nich ówczesny prezes banku, a dziś premier Polski pan Mateusz Morawiecki.

Grupa VIPów plotkowała używając rynsztokowego języka wyrażając m.in. opinię, że ludzie powinni cytat "zapierdalać za miskę ryżu", bo to jest korzystne dla gospodarki Europejskiej. W tym kontekście dzisiejszy premier powiedział, że najlepszym sposobem zawsze była wojna. Dziś rząd PIS na czele, którego stoi Mateusz Morawiecki sprowadza do Polski miliony ludzi (samych Ukraińców jest już podobno 3 mln), którzy faktycznie "zapierdalają za miskę ryżu".

Bardzo poważne pytanie brzmi. Czy premier Polski chce wojny w Europie?

W końcu ci ludzie kiedyś zechcą zarabiać więcej. Co wtedy?

Szczegóły we vlogu wraz z cytatami (w którego opisie znajdziesz również linki do źródeł):

(Oglądając je film na YouTube pomagasz mi, gdyż: Dajesz mi zarobić. Poprawiasz pozycjonowanie filmu w YouTube. Wystarczy, że klikniesz na tytuł i zostaniesz przeniesiony do YouTube.

Sort:  

niech każdy to resteemuje

@widoprezentacje Jak dla mnie Premier Morwiecki jest nie rozwżny i naprawdę nie powinnien być premierem. Niemcy i Francja sama sobie jest winna na to co się dzieje .Jak premier Morawiecki chce wojny w Europie to niech zacznie ale nie tyka pprostu to jest dziwne.taśmy prawdy powinne wypłynąć na światło dzinne i ukarać tych co słychać na tych taśmach.Przeważnie Partia żądząca to są ludzie którzy po uciekali z innych partii. Partia żądząca to zbieranina ludzi którzy nie dli sobie radę i chcą si odkuć .

Przepraszam że tak nawołuje o uwagę @wideoprezentacje, ale w odniesieniu do vloga "Bankier Ujawnia" - nie wiem czy widziałeś film o ekonomicznych zabójcach, który był emitowany na PLANETE - jest to podstawa w temacie "wprowadzania demokracji" na świecie.

Rozmywanie odpowiedzialności, ukryty sprawujący władze kapitał i odpowiedz na pytanie dlaczego USA lubią mieć demokracje i nie lubią silnych przywódców.

7 min

15 min

Serdecznie polecam i jestem przekonany, że to nie będzie zmarnowany czas.

Nie wiem czy to całość na ten temat, wdawało mi się ze film ten ma ok godziny, a tu jakieś mniejsze fragmenty

a równie dobrze może to być pijacka pogadanka.
Ileż to razy ze znajomymi prowadziło się pogadanki, czy to pod większym wpływem czy mniejszym wpływem. I nieraz w rozmowie padają wyświechtane slogany, ten z wojną jest jednym z nich. Który w stanie podchmielenia jest prawie na równi z takimi jak "kobiety lecą tylko na kasę", "Polacy to złodzieje, wszyscy kradną", "możesz osiągnąć wszystko co chcesz". Prawie kązdy mógłby wymienić po chwili namysłu kilkanaście takich haseł, które nie oddają rzeczywistości.
Problem zaczyna się jeżeli premier naprawdę wierzy, że jest tak jak mówi.

Coin Marketplace

STEEM 0.30
TRX 0.11
JST 0.033
BTC 63968.82
ETH 3136.80
USDT 1.00
SBD 4.28