Do III Wojny Światowej jakby tak nieco bliżej :( Oby Nie Wciągnęli w nią Polski.

in polish •  last year 

Izrael dąży do zwarcia z Iranem dość wyraźnie od dłuższego czasu.
Tym razem została jednak przekroczona kolejna granica. Być może jedna z ostatnich. Oby nie.
Groźba użycia broni atomowej to rzecz o tyle straszna, że jeszcze bardziej zjednoczy i zradykalizuje świat islamski. W końcu to groźba całkowitej anihilacji jednego z ich krajów.
Akcja z dużym prawdopodobieństwem spotka się z reakcją i tak aż do wojny, która ma duże prawdopodobieństwo stać się wojną totalną :(.

Oby Polska nie została w nią wciągnięta. Niestety bardzo wiele wskazuje, że zostanie i to na samym początku :(

Szczegóły we vlogu wraz z fragmentami mega pocisków w stronę Premiera (w którego opisie znajdziesz również linki do źródeł:

(Oglądając je film na YouTube pomagasz mi, gdyż: Dajesz mi zarobić. Poprawiasz pozycjonowanie filmu w YouTube. Wystarczy, że klikniesz na tytuł i zostaniesz przeniesiony do YouTube)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

I się dziwią że ich nikt nie lubi,jak powiesz ze ich za to nie lubisz że chcą użyć bomby atomowej zagrają karta antysemity :p

w punkt

Przecież ta wojna została przewidziana (zaplanowana?) setki lat temu. Już Nostradamus o tym pisał. Nawet w Biblii jest ten konflikt opisany. To co teraz się dzieje to jedynie teatrzyk dla gojów, że "ojej nagle spięcia na linii Żydzi-Arabowie".

Nie radziłbym sugerować się biblią...

to jest raczej próba odtworzenia zapisanych przepowiedni. w czasie wojny Niemcy rozrzucali ulotki z przepowiednią Nostradamusa. Jak widać żydzi podobnie kombinują ...

A tak swoją drogą, to jak przygotować się na nadchodzącą zawieruchę? Złotówka zawsze spada, tak, jak waluty emerging market gdy coś dzieje się na świecie. Kupić złoto, euro, może jakieś kryptowaluty?

dobry nóż i w miasto 😜

Teraz to kurde każdy straszy... ale ale niema co ukrywać ,zę wojna idzie. Mój świeej pamięci dziadek mówił " Każde pokolenie musi zaznać głodu cierpienia krwi i zapachu śmierci. Ja tego już nie doczekam ale ty tak." Wtedy wiadomo były heheszki mineło 10 lat i rozumiem to bardzo juz dokłądnie

Jak by nie patrzeć, to codziennie zbliżamy się o jeden dzień do kolejnej wojny :D
A tak na poważnie, to Newton obliczał kiedy nastąpi koniec świata na podstawie biblii. Pracował nad tym latami i wyszły mu 2 wyniki - albo 2012 (To własnie dzięki Newtonowi było o tym tak głośno), a następny (jeśli dobrze pamiętam) to 2075
Moim zdaniem wojna się zbliża, ale nie światowa. Do takiej raczej nie będą chcieli dopuścić, niemniej Europa jest zagrożona ze względu na uchodźców. Osobiście bym uciekał do Azji ;)