Co Obejrzeć na Netflixie?

in polish •  7 months ago 

Myślę wie wielu z was ma netlixa lecz czasem gdy go już włącza to przytłacza go lista filmów i seriali jakie tam są. Dziś chciałbym wam pomóc i ułatwić życie przedstawiając kilka propozycji wartych obejrzenia.

Zacznijmy od seriali bo w końcu nimi stoi netflix. Skoro to weekend wielu z nas chciało by wprawić siebie w dobry humor przed kolejnym tygodniem. Tą funkcje świetnie spełni komedia Nie ma jak w rodzinie.

 Życiowe perypetie rodziny Murphych w latach 70. W czasach, gdy dzieci były dziećmi, piwo lało się strumieniami, a facet mógł rozsiąść się po pracy przed telewizorem. 

www.filmweb.pl

Jeśli jednak nie przepadamy za animacjami to nic straconego bo netflix ma bardzo dużo komedii aktorskich. Dla tych którzy chcą trochę powspominać stare czasy jest klasyk czyli Przyjaciele, a dla tych którzy chcą coś świeższego świetnym wyborem będzie Brooklyn 9-9

 Nowy kapitan wprowadza dyscyplinę na 99. posterunku policji w Nowym Jorku. 

www.filmweb.pl

Czas przejść do seriali które sprawią że głęboko się na nich skupimy i razem z bohaterami zaczniemy rozwiązywać zagadki. Na pewno jednym z takich seriali jest Maniac. Natomiast jest to serial bardzo złożony i nie każdemu się spodoba, czego nie można powiedzieć o Sherlocku.

 

 John Watson jest lekarzem wojskowym, który niedawno wrócił z wojny. Gdy poznaje genialnego detektywa - Sherlocka Holmesa zaczyna pomagać mu w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.  

www.filmweb.pl

To było kilka seriali a teraz przejdźmy do filmów. Tutaj na pewno musi się pojawić jedna rekomendacja Anihilacja. Jest to  jak dotąd najlepszy film oryginalny netflixa. Pełna mroku i świetnych efektów specjalnych. Historia w której spotykamy nową formę obcych. 

 Biolożka wyrusza na tajemniczą wyprawę tam, gdzie prawo natury nie istnieje. 

www.filmweb.pl

Ostatnią moją propozycją będzie animacja zatytułowana Żywiciel. Niesamowicie wzruszająca historia małej dziewczynki która stara się uratować rodzinę. Świetne kino które można włączyć i obejrzeć razem z dziećmi.

 Jedenastoletnia Afganka przebiera się za chłopca, aby podjąć pracę i pomóc rodzinie. 

www.filmweb.pl


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!