Przerwa w pracy.

in #polish8 years ago

Od dwóch dni sprzątam dysk z projektami, bo mi już na nim miejsca brakuje. Planowałam przeznaczyć na to jakieś 2 - 3 godziny maksymalnie. Jednak mój dysk jest jak dawno nie odwiedzany strych, co rusz natrafiam na starocie, moje "zabawki" porzucone. Zamiast więc przesuwać konsekwentnie kolejne dane do archiwum to siedzę, wyciągam, oglądam... I tak myślę... gdybym ja pracowała (czytaj: zarabiała) tak jak się bawię, to bym już miała ho ho, tyle że hej!
Więc co ja z tego mam? Że zrobię i schowam do szuflady, ewentualnie powieszę w domu czy komuś podaruję?
Radochę :D

Czasem jak coś zobaczę i mi się spodoba, to potem troszkę przerobię i podoba mi się jeszcze bardziej :) A dłubanie w propagandzie wizualnej PRL to jak sączenie idealnie schłodzonego piwa przy klasyku Barei.

Moja ulubiona przeróbka:

kobieta_pracujaca2.jpg

Jeszcze jedna ulubiona. Grafika wzięta z pixabay.com plus tekst z kultowego filmu epoki :D

koncz_wladziu.jpg

I ważne pytanie do Ciebie, człowieku pracy:

koszty_wlasne.jpg

Na koniec pamiętaj, że

piwo_po_pracy2.jpg

Oryginały, z których korzystałam:
oryginaly.jpg

Tabliczkę z kosztem własnym kombinowałam chyba z kilku grafik, bo nie widzę pierwowzoru.

No to wracam do roboty.

Sort:  

Więcej, więcej!

Ej, zaraz...
czy ja wyłączyłem...

:) :) :)

😁😁😁

Najlepiej zarabiać bawiąc się :)
Pozdrawiam

Do tego dążę 🙂
Pozdrawiam!

Świetne to jest! Jakich programów używasz to takich "zabaw"? ;)

Dzięki 🙂 W tym akurat przypadku photoshop.

Bardzo porządna dziewczyna!
Trudno, co robić.

Bardzo mi się podobają. :)

Brawo Ty 😀😀😀

Fajnie, cieszę się ☺

sączenie idealnie schłodzonego piwa przy klasyku Barei

no i znow sie zgadzamy :-)

No to.... Zdrówko ☺

@wadera, mieszkam w Wawie, w polnocno wschodnim Ontario, i w localnym sklepie z alcoholem w tej malutkiej miejscowosci, zawsze jest w lodowce Zywiec i Lech, wiecej niz polowa piwoszow Wawy teraz te piwa pije i woli od canadyjskich! Zrobilismy tu bardzo dobra robote dla polskiej marki piw :-)

Zdrowko!!

A co do Barei, to mysle ze on i jego muzyka jest natchniona czyms wiecej...

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60306.02
ETH 1581.78
USDT 1.00
SBD 0.42