Szarówka za oknem, kolor w rysunkach

in polish •  10 months ago 

Może zbliża się jesienna chandra... Może mam za dużo wolnego czasu na przemyślenia. Dzisiaj dzielę się z Wami moimi kolejnymi, starymi rysunkami z czasów, kiedy jeszcze w mojej głowie były setki pomysłów na projekty i architekturę.
Może dalej tlą się we mnie nowe koncepcje, ale niestety już dużo bardziej ograniczone przepisami, prawem budowlanym, budżetem itd. itd. A to co najgorsze jeszcze przede mną....

IMG_0493.JPG

Nieraz zastanawiam się czy warto w imię dobrych wartości i ambicji rezygnować często z zarobku na rzecz tworzenia wg własnych przykazań. Czy jednak lepiej iść pod komerchę, projektować pod dyktando, ale mieć z czego żyć...

IMG_0510.JPG

Tęsknię za tamtym rysowaniem. Szybkie szkice, rysowanie w różnych programach robi wrażenie, ale większym sentymentem darzę te prace. Zwłaszcza z dodatkiem koloru :)

Rysunki:Drawings:
arkusz: 50x70sheet: 50x70
kredka, ołówekpencil, crayon
3godz.3h

Miłego, jesiennego wieczoru :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Tak... Zwłaszcza z dodatkiem koloru wyglądają świetnie! Nie daj się smutkom i rysuj w wolnych chwilach - masz z pewnością wiele świetnych pomysłów!

cuddle_hug1.png

Witaj @vvasy
Z tej strony @sp-group. Jesteśmy zamkniętą niemal 50 osobową grupą (lista członków grupy: https://busy.org/@sp-group/followed ), której jednym z głównych celów jest wpieranie polskojęzycznych autorów publikujących wysokiej jakości wpisy. Więcej informacji o nas możesz przeczytać w naszych cotygodniowych raportach na koncie @sp-group. Członkowie naszej grupy zaproponowali Twoją kandydaturę dlatego pragniemy Cię do nas zaprosić. Gromadzimy się wokół zamkniętego czatu na DISCORD na który to właśnie chcemy wręczyć Ci zaproszenie. Prosimy o podanie jakiegoś bezpośredniego kontaktu w celu przekazania zaproszenia, lub o skontaktowanie się z nami mailowo [email protected] .

Pozdrawiamy @sp-group