Dead Space 3 nadal straszy

in polish •  2 months ago 

Przechwyć_2019_06_08_10_34_21_993.jpg
Issac Clarke po raz trzeci stawia czoła złu i po raz kolejny ratuje świat przed zagładą .
Trzecia część Dead Space nie przynosi nic nowego , oprócz drobnych niekoniecznie potrzebnych zmian w rozgrywce i więkrzej swobody , ale o tym za chwilę .
Przechwyć_2019_05_10_14_11_25_510.jpg

Fabuła

Po wydarzeniach z drugiej części Issac prowadzi spokojne życie , aż do momentu pojawienia się kapitana Roberta Nortona i sierżanta Johna Carvera , którzy proszą go
pomoc w odnalezieniu Ellie - znamy ja z drugiej części.Pojawia się też postać szalonego naukowca , który uruchamia zbudowany przez siebie Marker i znów nekromorfy i walka o życie .
Przechwyć_2019_06_04_18_06_58_788.jpg

Co nowego ?

Znacznie większy obszar eksploracji. W początkowej fazie gry mamy do zwiedzenia trzy wraki statków kosmicznych wraz z latającymi częściami w przestrzeni kosmicznej , bo teraz możemy w każdym momencie do niej wychodzić.
Natomiast w druga połowa gry to pokryta śniegiem planeta .
Mamy system craftingu i zbierania surowców potrzebnych po przerabiania broni , produkowania apteczek i amo .Teraz broń składa się z modułów , przez co możemy kombinować z łączeniem - np. moim ulubionym
combo jest shotgun z granatnikiem i karabinek z miotaczem płomieni .Na plus jest to ,iż do każdego rodzaju broni zbieramy ten sam rodzaj ammo .
Z nowości mamy jeszcze co-opa , czyli przejście całej gry we dwoje ... ale . Przechodząc grę w pojedynkę mamy ten sam klimat co w poprzednich częściach , co-op niszczy go zupełnie , gra staje się niczym innym jak strzelanką.
Audio - wizualnie bez więkrzych zmian , trochę podrasowano grafikę i szczegółowość modeli , audio wydaje się lepiej dobrane . Gra przez zwiękrzenie eksploracji jest znacznie dłuższa , średni czas to jakieś 15 godzin gry , a dla
osób chcących odkryć każdy metr kwadratowy to nawet 30 + .

Poza tym mamy kawał dobrej gry , ze sprawdzonymi patentami , które wciągną każdego fana Dead Space.
Niestety kolejna część raczej nie powstanie , bo jak wiadomo studio Visceral już nie istnieje .
Oczywiście to tylko moje zdanie , jeśli macie inne odczucia na temat gry zapraszam do komentarzy.

Dzięki za przeczytanie
Pozdrawiam @voxmortis

My steemit acc
Tip & Donation
Daily Stream - Vimm.tv
Steam acc
Steam Group
Magic Dice

GameeIT - Poland's first decentralized editorial office dedicated to games
gameeit com.png

C_Cubed_logo_500px_transparency.png

Archbb.jpg

o1AJ9qDyyJNSpZWhUgGYc3MngFqoAN5RrgiXzrqeRxzMsCSu3.gif

3W72119s5BjWMGm4Xa2MvD5AT2bJsSA8F9WeC71v1s1fKfGkK9mMKuc3LcvF4KigbWg9UsrpEPZ2FAwnUJkG3JpqpC6ToGzTSS4uDGrEJadZuSg8tqMtcD.gif

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi, @voxmortis!

You just got a 1.69% upvote from SteemPlus!
To get higher upvotes, earn more SteemPlus Points (SPP). On your Steemit wallet, check your SPP balance and click on "How to earn SPP?" to find out all the ways to earn.
If you're not using SteemPlus yet, please check our last posts in here to see the many ways in which SteemPlus can improve your Steem experience on Steemit and Busy.

Przechodziłem dwójkę i trójkę jednym ciągiem i o ile dwójka spodobała mi się na tyle, że przeszedłem ją dwa razy, tak przy trójce nie dałem rady. Doszedłem kawałek za połowę gry i nie chciało mi się już jej kolejny raz odpalać.Otwarte przestrzenie jakoś mi nie pasują. System składania broni w ogóle do mnie nie trafia. Fakt, jeden rodzaj amunicji do wszystkich broni jest dobrym rozwiązaniem i szkoda, że nie było go w drugiej części, patent z side questami też całkiem spoko, ale w ogólnym rozrachunku, dla mnie to już nie to ;)