Sfokusowani #11steemCreated with Sketch.

in #polishlast year

Intencją zrobienia zdjęcia było pokazanie olbrzymiej przestrzeni pomiędzy parzącym stopy piachem i równie rozgrzanym niebem. Wzdłuż plaży można chodzić jedynie po mokrym piasku lub w pantoflach. Wydzielone są miejsca na sporty wodne. Plaża jest bardzo czysta a goście śmiecą jedynie do wystawionych co 200 metrów kubłów. Ładnie ale nudno - płytka woda nie daje możliwości nurkowania. Plaża jest bardzo bezpieczna i co jakiś czas patrolowana z powietrza. W tym akurat miejscu widzimy plażę dziką tzn. bez infrastruktury. Ponieważ rejon ten traktowany jest jako rezerwat, zabronione jest używanie nart, motorówek i innych brzęczących i zanieczyszczających wodę sprzętów.


Wielokilometrowa plaża w Canet-en-Roussillon w pobliżu Perpignan, Francja.

Sprzęt: UMI TOUCH X
8/06/2017

P.s. I tak nie zrozumiałem o jakie linkowanie chodzi - oglądałem zdjęcia z tego konkursu z poprzednich edycji i nie zauważyłem aby ktokolwiek wstawiał jakieś linki.

Sort:  

Piękne połączenie kolorystyczne na zdjęciu. Cudownie wygląda plaża z bardzo małą ilością ludzi :)
Z tym linkowaniem chodzi o to byś link do swojego postu ze zdjęciem w komentarzu pod Sfokusowanymi bym ja mogła bez problemu zrobić listę uczestników. Ale widzę, że dałeś tag #sfokusowani więc na pewno nie pominę Twojego zgłoszenia.
Dzięki za udział w zabawie i powodzenia w głosowaniu!