WWE Raw - wyniki walk i komentarzsteemCreated with Sketch.

in polish •  2 years ago 

1.Asuka vs. Alexa Bliss - zwycięża Asuka przez count-out

Asuka użyła chwytu Ankle Lock na Alexie, jednak ta zdołała dotrzeć do lin, a następnie wyczołgała się z ringu, gdzie wspólnie z Mickie James skierowały się w stronę wyjścia, doprowadzając do wyliczenia. Po walce pojawiła się Nia Jax, spuszczająć wp***ol obu zawodniczkom.

2.Braun Strowman vs. Cesaro - zwycięża Strowman przez pinfall

Walka była wyrównana, pośrednio udział brał w niej Sheamus, niejednokrotnie rozpraszając Strowmana. Pięknym podbródkowym z lin popisał się Cesaro, jednak to nie wystarczyło do przypięcia. Gdy Cesaro wykonywał akcję z narożnika, przechwycił go w locie Strowman, wykonując następnie kończący Powerslam.

3.The Revival vs. Titus Worldwide

W tej walce bardzo pozytywnie pokazał się Apollo Crews, wykonując szereg efektownych akcji. Jednak popełnił błąd, który pozwolił jego przeciwnikowi zmienić się z partnerem z drużyny. Następnie the Revival wykonali swój finisher Shatter Machine. Po walce, zwycięzcy deklarują, że jako pierwszy Tag Team wygrają Andre the Giant Memorial Battle Royal.

4.Sasha Banks & Bayley vs. Mandy Rose & Sonya Deville - zwyciężają Mandy Rose & Sonya Deville przez pinfall

Przez większą część walki dominowały Sasha Banks i Bayley, jednak konflikt pomiędzy zawodniczkami doprowadził do ataku z zaskoczenia przez Sonyę, kopa w łeb i przypięcia. Ogólnie walka nawet ciekawa bym powiedział.

5.The Bálor Club vs. The Miz & The Miztourage - Zwycięża Balor z ziomkami przez przypięcie

W tej walce zdecydowanie najciekawszą częścią była końcówka, w zawodnicy na przemian próbowali wykonać przypięcie z zaskoczenia. Udało się to Bálorowi, jednak po walce Miz z kolegami zaatakowali zwycięzców, szczególnie znęcając się nad Bálorem. Zabawę przerwał im Seth Rollins wyjaśniając całą trójkę i przyjmując podziękowania od Bálora.

Jutro recenzja Smackdown i 205 Live. Do zobaczenia!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

dam upvote, ale nie czytam treści bo jeszcze nie skończyłem oglądać raw

Ok, dzięki :-)