WWE Raw - wyniki walk i komentarz

in polish •  last year 

Witam!

Poniżej przedstawiam wyniki walk na ostatnim Raw przed Wrestlemanią 34. W nawiasach podaję czas walki i ,,osoby towarzyszące''.

1.Seth Rollins vs. Finn Bálor - wygrywa Seth przez pinfall (22:05)

W czasie walki doszło do jakiegoś kurczę... nieporozumienia. Rollins wykonał Superplex i już miał wykonywać Falcon Arrow, jednak Bálor skontrował w próbę przypięcia, która skończyła się na dwóch i pół, po czym Rollins miał pretensje do sędziego, czemu nie trzy, no ale to przecież Bálor by wtedy wygrał. Później Bálor spróbował przypięcia po przerolowaniu, jednak Rollins odkopał i wykonał kończący Curbstomp. Ogólnie walka na bardzo wysokim poziomie.

2.Bayley vs Sonya Deville (w/Mandy Rose & Paige) - wygrywa Bayley przez pinfall (9:50)

Bayley robi unik przed kopnięciem Sonyi i wykonuje udane przypięcie z kontry. Jednak ciekawsze rzeczy działy się po walce, gdy Sonya i Mandy zaatakowały zwyciężczynię. Na pomoc przybiegła jej Sasha Banks, która przepędziła Absolution, a następnie domagała się od Bayley, aby ta uniosła jej rękę, jednak Bayley nie chciała tego zrobić i zaczęła się kłótnia, która przerodziła się w bójkę. Do ringu wróciły Mandy i Sonya, które zniszczyły rywalki.

3.,,Woken'' Matt Hardy vs. Goldust - wygrywa Matt przez przypięcie

Walka w moim mniemaniu przeciętna, zwłaszcza że nigdy nie byłem wielkim fanem tej dwójki. Wygrywa Matt po wykonaniu Twist of Fate.

4.Elias vs. Heath Slater (w/Rhyno) - Wygrywa Elias przez przypiecie (1:10)

Przed walką Elias chciał nam zagrać na gitarze, jednak występ przerwali mu Rhyno i Heath Slater. Sama walka była bardzo krótka, wygrywa Elias po wykonaniu Drift Away.

5.Asuka & Dana Brooke vs. Alexa Bliss & Mickie James - wygrywają te z lewej przez submission (10:35)

W walce świetnie zaprezentowała się Asuka, która doprowadziła do zwycięstwa poprzez Asuka Lock na Mickie. Po walce Alexa zaatakowała Asukę, a następnie razem z Mickie wykonały taktimową akcję na Danie Brooke. Później w ringu pojawiała się Nia Jax. Mickie odciągnęła jej uwagę od Alexy, jednak przypłaciła to wp***lem.

Jutro Smackdown i 205.
Do zobaczenia!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!