WWE Smackdown Live + 205 Live - wyniki i komentarzsteemCreated with Sketch.

in polish •  last year

Smackdown Live

1.Shinsuke Nakamura vs. Rusev - zwycięża Nakamura przez pinfall

W walce przez zdecydowaną większość czasu dominował Japończyk. Wykorzystał swój chwyt Flying Cross Armbar, który doprowadził do próby przypięcia najpierw przez Shinsuke, póżniej przez Ruseva i znowu przez Nakamurę. Ta ostatnia zakończyła się sukcesem.Po walce Rusev i English zaatakowali Nakamurę, ale AJ nie pomógł mu. Gdy mistrz WWE wstał z fotela, to Nakamura skontrował i uwolnił się od Ruseva oraz Aidena.

2.Baron Corbin vs. Tye Dillinger - zwycięża Baron Corbin przez pinfall

Dillinger zaskakująco dobrze radził sobie z potężniejszym przeciwnikiem, wyrzucił go nawet clotheslinem z ringu, jednak próba wykonania Crossbody z narożnika nie skończyła się dla niego dobrze. Corbin przechwycił go w locie, wykonując następnie End of Days (Koniec dni dosłownie, ale jednak lepiej brzmi koniec świata IMO).

3.Natalya vs. Charlotte Flair - zwycięża Natalya przez pinfall

Mieliśmy w walce kilka ciekawych akcji, m.in. Powerbomb i Superplex. Podczas walki pojawiła się Carmella z walizką Money in the Bank. Ostatecznie nie wykorzystała walizki, ale Natalya wykorzystała rozproszenie Szarlotki, wykonując z zaskoczenia przypięcie.

4.Luke Harper vs. Jay Uso - zwycięża Harper przez pinfall

Jayowi (jakkolwiek to brzmi) udało się zdobyć przewagę i już miał wyskakiwać z ringu na Łukasza, jednak przestraszył się Eryka, a wykorzystał to Łukasz. W końcówce walki wykonał destrukcyjny Disko Klołfslajn czy tam Lariat Wariat no i wygrał.


Rozumiem, że kogoś nie stać na nowe spodnie ale taśma klejąca?

5.Becky Lynch & Naomi vs. Liv Morgan & Sarah Logan - zwyciężają Becky Lynch & Naomi przez submission

Taka śmieszna walka. Za bardzo mi się nie chce o tym pisać.

205 Live

1.Lince Dorado vs Hideo Itami - no contest

Ogólnie Japończyk dużo kopał a ten w masce dużo latał. Walkę obserwowali Kalisto i Gran Metalik, kibicując Lincowi, i Akira Tozawa, będący po stronie swojego rodaka. Walka zakończyła się bez zwycięzcy w wyniku zamieszania pomiędzy zawodnikami.

2.TJP vs. Kenneth Johnson - zwycięża TJP przez submission

Walka obfitowała w dużo nietypowych akcji. Jakieś fikołki, kopniaki, ogólnie dosyć ciekawie było. TJP po wykonaniu Damnation/Detonation Kick zamiast wykonać przypięcie, wykonał kneebar, ale można i tak.

3.Mustafa Ali vs. Drew Gulak - zwycięża Mustafa Ali przez pinfall

Fajna akcja na stole komentatorskim była. Pakistańczyk próbował wykonać Superplex, jednak Drewniak skontrował i wykonał Back Body Drop. Jednak później role się odwróciły i wygrał Mustafa po wykonaniu 054 Splash.

No to nara.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!