Moja pierwsza samodzielna podróż za granicę - Wakacje w Tajlandii CZ.1

in polish •  last year 

20180308_162419_HDR.jpg
Witam wszystkich.

Przeglądałem galerie w swoim telefonie i natrafiłem na bardzo fajne wideo. Wspomnienia z mojej pierwszej wyprawy wakacyjnej i to od razu na koniec świata, bo z Polski do Tajlandii. Szalony pomysł jak na dwudziestolatka ale raz się żyje i nie żałuje ani złotówki jaką poświęciłem na tą przygodę.

Historia może typowa może nie sami oceńcie - zaczęła się od tego, że przybity poważnymi wtedy dla mnie problemami przeglądałem internety i wpadłem na zdjęcie plaży na tajlandzkich wyspach. Nie myśląc długo powiedziałem sobie w duchu, że chce to zobaczyć na własne oczy i jak powiedziałem tak zrobiłem. DO mojego pomysłu przyłączyło się trzech znajomych i 3 miesiące później walizka już spakowana, bilety kupione, a ja wciąż nie wierzyłem co się własnie dzieje.

Poza wszystkimi przygodami jakie mieliśmy wspólnie z kolegami najbardziej cieszę się z tego, że sam potrafiłem to zorganizować i przełamać się by wyjść z domu gdzie wszyscy mi to odradzali. Bezcenne doświadczenie jeżeli chodzi o podróżowanie samolotami, załatwianie hoteli w biegu i kolokwialnie mówiąc pilnowanie własnego tyłka tysiące kilometrów od domu.
Świadomośc tego, że musiałem liczyć tylko na siebie i swoje umiejętności organizacyjne dodatkowo sprawia, że jestem zadowolony z całej wyprawy, bo poradziłem sobie w sytuacjach, z którymi miałem styczność po raz pierwszy w życiu.

20180307_084403_HDR.jpg

Nie obyło się bez wpadek, ale myślę że to historie na osobny post, bo nie wiem jak Wy ale ja osobiście nie lubię czytać długich litanii. Na to trzeba dłuższej chwili skupienia, a my raczej żyjemy w biegu i osoba, która się na prawdę napracowałą w przygotowaniu całego tekstu niestety rzadko kiedy otrzyma wystarczająco dużo uwagi by ta cała praca została odpowiednio doceniona.

20180304_180733_HDR.jpg

P.S
Sprawdzam właśnie czy istnieje polskich tag od podróżowania, a tam od góry posty z Tajlandią :D Piękny kraj to się nie ma co dziwić, że Polacy również tam podróżują, a swoją drugą w każdym miejscu w jakim byliśmy spotkaliśmy przynajmniej kilku Polaków więc to chyba nie przypadek.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Zazdroszczę podróży

Racja, to bardzo popularny kierunek i nie ma się temu co dziwić. Wspaniałe miejsce. Czekam na więcej opowieści i jeśli nie widzidziałeś polecam co @foodini nadaje co kilka dni z tego kraju.