Krypto Prasówka ver. 0.19

in polish •  17 days ago

szymonwsiecikryptoprasowka908x300.png

Krypto Prasówka ver. 0.19


Krypto Polska


Pracownia Nowych Technologii (PNT) Szczepana Bentyna ma kłopoty ?

Jak podaje fanpage "Krypto Alfabet"

"Z nieoficjalnych informacji do jakich udało nam się dotrzeć kopalnia kryptowalut należąca do Pracowni Nowych Technologii Szczepana Bentyna ma poważne problemy finansowe i stoi na krawędzi nie wypłacalności. Poprosiliśmy Szczepana Bentyna o komentarz jednak nasza prośba spotkała się z odmową komentarza. Znany z youtuber jest także propagatorem tokenów personalnych w tym swojego #Bentyncoin chcieliśmy zapytać co dalej z tym projektem jednak również nasza prośba spotkała się z odmową."

W komentarzach możemy też znaleźć jednego inwestora, który potwierdza rzekomy zły stan PNT.

"Niestety jestem jednym z inwestorow , moge udzielic wiecej info prosze priv , niestety to prawda"

TecraCoin czyli krypto projekt oparty o grafen - Wywiad z R. Anackim

Tecra to projekt, który tworzy platformę internetową do pozyskiwania kapitału, która będzie wspierać komercjalizację zaawansowanych technologii chronionych patentami. Patenty oparte o Grafen będą pierwszą technologią na platformie jaka zostanie skomercjalizowana.

Zapraszam do ciekawego wywiadu z współzałożycielem Tecra - Robertem Anackim


Krypto Świat


Walka o Bitcoin ETF wciąż trwa

Wyścig o wydanie pierwszego na świecie Bitcoin ETF jest dalej w toku. Wcześniej poinformowano, że Cboe ponownie przesłał swoją propozycję ETF Bitcoin do SEC we współpracy z VanEck i SolidX.

Dzięki ponownemu zgłoszeniu, SEC ma teraz do października 2019 r. Zatwierdzenie lub odrzucenie ETF Bitcoin.

Największy bank na Białorusi zamierza uruchomić giełdę kryptowalut

Belarusbank, obecnie największy bank na Białorusi, rozważa obecnie pomysł uruchomienia giełdy kryptowalut. Informacje pochodzą od prezesa banku Wiktora Ananicha, który jest obecnie bardzo zainteresowany pomysłem.

Według niego, cyfryzacja banku i jego usług jest jednym z głównych celów, jakie bank ma obecnie na 2019 r., A jego częścią jest rozszerzenie usług na telefony komórkowe, a także wydawanie wirtualnych kart zamiast starych fizycznych.

Koniec Wenezuelskiego PETRO ?

Wenezuela od kilku lat boryka się z załamującą się gospodarką, rosnącą hiperinflacją, zawirowaniami politycznymi i korupcją, niedoborem artykułów pierwszej potrzeby, takich jak żywność i leki dla ludności oraz niepewność polityczna. Ponadto ostatnia presja ze strony innych krajów, takich jak USA i UE wpłynęły na wybór nowego tymczasowego prezydenta Juana Guaidó, który jak się okazuje jest wielkim entuzjastą kryptografii i od 2014 promuje bitcoin.

Guaidó zdecydowanie sprzeciwia się kryptowalutie Petro i wyraził to nawet w mediach społecznościowych.

Fizyczne banknoty blockchain dla Wysp Marshalla

Tangemto producent inteligentnych kart kredytowych typu blockchain, który ogłosił, że wyda fizyczne banknoty suwerenne (SOV) - będące pierwszą na świecie zdecentralizowaną cyfrową walutą narodową.

Te fizyczne banknoty zostaną opracowane przy pomocy technologii blockchain co umożliwi tanie, szybkie i globalne transakcje dla zainteresowanych użytkowników.

Gdy Tangem zacznie wydawać fizyczne banknoty, będą one znane jako drugi oficjalny prawny środek płatniczy przez Republikę Wysp Marshalla. Obecnie Wyspy Marshalla wykorzystują dolary amerykańskie jako prawny środek płatniczy w ramach swoich jurysdykcji.

Iran przedstawia kryptowalutę PEYMAN wspieraną złotem

Firma Kukos Company podczas ceremonii z udziałem prezesów banków i urzędników wymiaru sprawiedliwości zaprezentowała Irańską walutę cyfrową wspieraną złotem.

Powstanie kryptowaluty jest wynikiem współpracy Kuknos Company z czterema bankami, a mianowicie Bankiem Mellat, Bankiem Melli Iran, Bankiem Pasargad i Bankiem Paryskim, które są gospodarzami tych usług. Do nowej waluty dołączy również giełda pozagiełdowa Iran Fara Bourse.

Valiollah Fatemi, dyrektor Kuknos powiedział, że waluta zwana Payman (pakt w języku perskim) zostanie użyta do wydania wstępnego tokenu opartego na złocie, a firma stara się symbolizować aktywa i nadwyżki własności banków.

Binance DEX będzie obsługiwał portfele sprzętowe

Dyrektor generalny giełdy Binance, Chanpeng Zhao potwierdził na Twitter, że Binance DEX natychmiast po uruchomieniu umożliwi użytkownikom kontrolowanie swoich kluczy prywatnych poprzez interakcję z giełdą z ich własnych urządzeń sprzętowych typu Ledger Nano S


Ledger Nano S - The secure hardware wallet


Cryptopia ponownie okradziona !

Zaledwie 15 dni po poprzednim ataku hakerskim, kolejne 17k portfeli Cryptopii zostało "osuszonych" z *1,675 ETH o wartości około 180,000 USD.

Bermudy z bankiem obsługującym rynek krypto

Bermudy są uważane za jedno z największych centrów finansowych offshore na świecie i doskonale nadają się do czerpania korzyści z zajmowania pozytywnej pozycji w branży blockchain i kryptowalut.

Premier Bermudów David Burt, powiedział, że głównym celem Bermudów patrząc na krypto podczas przyjmowania biznesu była jakość nad ilością.

"Z dumą mogę powiedzieć, że w przyszłym tygodniu ogłosimy komunikat, że w kraju zostanie utworzony bank, który rozpocznie przyjmowanie firm kryptograficznych i blockchain".

Gigant z Wall street - Fidelity rusza już w marcu ?

Pierwsza na świecie cyfrowa waluta może wkrótce ponownie zyskać na wartości, gdy Fidelity Investments rozpocznie świadczenie usług bitcoin dla inwestorów instytucjonalnych. Fidelity planuje rozpoczęcie swojej usługi depozytowej Bitcoin w marcu br.

Regulacje prawne krypto na świecie

Portal Fxmag przygotował polską wersję artykułu Stephen'a Oneal z portalu Cointelegraph na temat regulacji prawnych względem krypto w 15 krajach świata "od Wielkiej Brytanii po Malezję"

Miliard dolarów dla Rosyjskiego budżetu z miningu

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami Rosja obliczyła, że ​​wydobycie kryptograficzne może zwiększyć wpływy z podatków o 1 miliard USD do budżetu państwa.

Raport, pochodzący z BitCluster, będącego częścią Rosyjskiego Stowarzyszenia Kryptowalut i Blockchain (RAKIB), zauważa, że ​​Rosja mogłaby wykorzystać nadwyżkę energii do wydobycia BTC w parku biznesowym skupionym wokół kilku elektrowni wodnych.

Przeglądarka Brave nawiązała współpracę z Cheddar !

Brave ogłosił partnerstwo z Cheddar, witryną informacyjną, która ma przez ograniczony czas oferować bezpłatny dostęp do wysokiej jakości wiadomości. Darmowe treści premium na Cheddar będą dostępne przez następne trzy miesiące, zgodnie z oficjalnym oświadczeniem.

Odważni użytkownicy automatycznie uzyskają dostęp do treści premium Cheddar, takich jak kanały na żywo: Cheddar Business i Cheddar News. Nowi użytkownicy będą musieli pobrać przeglądarkę Brave, a obecni użytkownicy mogą odwiedzić witrynę Cheddar.com już teraz. Strona Cheddar automatycznie rozpozna przeglądarkę Brave i odblokuje zawartość premium.

ReklamaBRAVE908x150.png

separator908x10.png

Cześć i do zobaczenia w kolejnym tygodniu !

#Szymonwsieci #KryptoPrasowka #CryptoNews #KeepGoing #Graphene #Cryptocurrency #Blockchain #FutureIsComing #NetWorking #Bitcoin #Ethereum #Monero #Nexus

stopka908x300.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @szymonwsieci! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 50 as payout for your posts. Your next target is to reach a total payout of 100

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!