2.000.000$ w XRP - AirDrop giełdy Bcnex - Minimum 25$

in polish •  29 days ago 

bcnex airdrop.jpg Źródło grafiki: https://www.bcnex.net/airdrop.html?lang=en


Dziś przygotowałem krótki opis Wietnamskiej giełdy Bcnex.net oraz AirDrop-u, z którego możemy skorzystać. Zapraszam do lektury.

Giełda Bcnex

Giełda Bcnex to pierwsza tego typu w pełni legalna platforma handlowa w Wietnamie przy użyciu technologii Blockchain. Jednak ze względu na faktyczny brak regulacji w tej dziedzinie giełda zarejestrowała swoją działalność w Singapurze. Giełda oficjalnie została uruchomiona 2 grudnia 2018 roku.

Założycielem giełdy jest Ngô Hoàng Quyền, który jest również założycielem Bytecoin Foundation Vietnam.

Ekosystem giełdy

Ekosystem Bcnex został stworzony z myślą o zostaniu inkubatorem dla startupów opartych na technologii blockchain. Jest to idealny kierunek w kontekście Wietnamu, który stara się zostać krajem startupowym, a technologia blockchain stopniowo potwierdza swoją ważną rolę w przemyśle 4.0.

Ekosystem Bcnex zapewni:
 • Platforma wymiany - Dzięki ekosystemowi Bcnex, firmy oparte na technologii blockchain mogą wymieniać swoje wartości biznesowe za pomocą kryptowalut. Na platformie Bcnex.net Singapore, która jest w pełni legalna.
 • Platorma ICO - Bcnex ma wspierać również biznes w pozyskiwaniu funduszy poprzez ICO / STO ze sprzedaży prywatnej, rund finansowania lub wszelkich innych sprzedaży, które firmy chcą i robią na własną rękę.
 • Informacje o projektach - Aby pomóc inwestorom, giełda będzie odgrywała rolę przejrzystego doradcy, udzielała pełnych informacji o projektach, które pozyskują fundusze i oceniać je na podstawie różnych kryteriów. Na tej podstawie inwestorzy będą mogli odnosić się do zawartych informacji i konfrontować je z własnymi analizami i badaniami, aby podjąć najbardziej trafną decyzję inwestycyjną.
Korzyści ekosystemu Bcnex dla:

Dla społeczności wietnamskiej

 • Inwestorzy z Wietnamu mogą czuć się bezpieczniej, dołączając do w pełni legalnej platformy handlu kryptowalutami. Giełda jest stworzona przez 100% wietnamski zespół z ambicją, aby wietnamski rynek technologii stał się konkurencyjny wobec świata.
  Dzięki temu, że deweloperzy Bcnex są Wietnamczykami, mogą zrozumieć trudności krajowych inwestorów w przezwyciężaniu słabości platform wymiany walut i tworzeniu przyjaznego dla użytkownika ekosystemu.

· Bcnex ma obsługę klienta 24/7 i obsługuje język wietnamski i angielski.

Dla firm:

 • Dzięki udostępnieniu ICO na platformie Bcnex, startupy oparte na technologii blockchain będą mogły w pełni skupić się na rozwoju projektu bez martwienia się o proces weryfikacji projektu, a także o koszt wdrożenia funduszy, jak wtedy, gdy uczestniczą w innych platformach transakcyjnych.

 • Możliwość dostępu do różnych funduszy inwestycyjnych nie tylko w kraju, ale także na całym świecie, ponieważ Bcnex.net jest platformą wymiany międzynarodowej zarejestrowaną w Singapurze.

 • · Rejestracja ICO w Bcnex jest prosta, łatwa i zminimalizowana pod względem kosztów.

Dla rządu:

 • Poprzez platformę handlową Bcnex rząd będzie w stanie zarządzać wszystkimi kwestiami pozyskiwania funduszy przez przedsiębiorstwa, a także działalności inwestycyjnej osób fizycznych. Dzięki temu mogą obliczać i pobierać podatki za pośrednictwem platformy handlowej.
 • Bcnex to międzynarodowa platforma handlowa, która chce przyciągać zagranicznych inwestorów, którzy będą mogli deponować różne rodzaje walut. Dlatego rząd może otrzymać więcej walut obcych, które są korzystne dla gospodarki.

AirDrop

Aby uczcić oficjalne uruchomienie Bcnex - The Ultimate Blockchain Trading Platform, zespół ma specjalny prezent dla wszystkich użytkowników. Każdy będzie miał możliwość otrzymania darmowego XRP. Suma przeznaczona na ten cel to 2.000.000$ wypłacane w XRP

Airdrop ruszył 16 czerwca 2019r. aż do wyczerpania budżetu. Każdy uczestnik tego programu Airdrop otrzyma XRP o wartości 25$ (stawka XRP po cenie rynkowej).

Dla przykładu: Jeśli cena rynkowa XRP osiągnie 0,5$ uczestnik otrzyma 50 XRP. Jeśli cena rynkowa wyniesie 0,1$ uczestnik otrzyma 250 XRP. Te XRP mogą zostać wycofane pod koniec lipca, gdy wymiana będzie w pełni aktywna.

Wykonaj następujące kroki, aby otrzymać nagrodę XRP w wysokości 25$:

Załóż konto na Bcnex:

bcnex1.jpg

Na stronie głównej wyskoczy Ci karta zachęcająca do skorzystania z airdropu gdzie wystarczy kliknąć "Get Started". Jeśli owa karta Ci nie wyskoczy u góry w menu strony masz zakładkę "Airdrop"

bcnex2.jpg

Wykonaj 5 zadań gdzie każde z nich jest warte 5$.

bcnex airdrop.jpg

 • Zarejestruj się na Bcnex

bcnex airdrop.jpg

 • Polub fan page na platformie Facebook i udostępnij wpis o airdrop-ie

bcnex airdrop.jpg

 • Polub Bcnex na platformie Twitter i udostępnij wpis o airdrop-ie

bcnex airdrop.jpg

 • Wypełnij formularz z adresem portfela XRP (nie zapomnij znacznika depozytu XRP oraz MEMO jeśli to konieczne).

bcnex airdrop.jpg

 • Przejdź weryfikację KYC

Chcesz zarobić jeszcze więcej?

bcnex airdrop.jpg

Zapraszając nowych użytkowników na giełdę Bcnex masz możliwość otrzymania premii w wysokości 2$ za każdego zweryfikowanego (KYC) użytkownika.

Zachęcam do skorzystania z mojego linku referencyjnego wspomagając tym samym tworzenie tego typu treści:
https://www.bcnex.net/register.html?0gj8TxMhTc

Oficjalna grupa na Telegram - https://t.me/Bcnex_Official

GiełdyRyzyko908x150.png

separator908x10.png
Rekomenduje908x150.png

BanerBinance198x75.png BanerBitBay198x75.png

Pozdrawiam i do następnego przeczytania. Cześć!

STOPKA2908x300.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

This post has received a 10.00% complementary upvote from @swiftcash 🤑

Już nieaktualne - brak Aira :)

@zwora
Kto Ci takich głupot naopowiadał? ;)
bcnex.jpg

Pierwsze 10$ w XRP już u mnie na portfelu

20190623_130108.jpg20190623_130217.jpg