Jak zagrałem w reklamie z Davidem Beckhamem :)

in #polish4 years ago

Cześć steemianie, chcę dzisiaj podzielić się z Wami moją historią, kiedy to zagrałem w reklamie z Davidem Beckhamem.
Stało się to podczas moich studiów w Portugalii z programem Erasmus. Graliśmy w "piłkarskiej lidze" dla studentów Erasmusa i pewnego dnia spotkaliśmy na boisku faceta z aparatem, który powiedział, że szuka dla swojego klienta osób, które zagrały by w reklamie o tematyce sportowej. Wspomniany agent zaproponował, że zrobi krótkie filmiki na których zaprezentujemy swoje umiejętności. Tego samego dnia ja i mój przyjaciel otrzymaliśmy telefon, iż wybrano nas i że mamy przybyć następnego dnia na spotkanie.

Następnego dnia wybraliśmy się do Estadio da Luz - stadion SL Benfica Lizbona - gdzie miała zostać nakręcona cała reklama.

Wyobraźcie sobie nasze zdziwienie, kiedy dowiedzieliśmy się, że reklama zostanie nakręcona na płycie głównej stadionu !!!

TAK, ten po lewej to ja ^^
rafi reklama.jpg

Po krótkim wprowadzeniu i zapoznaniu się z przebiegiem reklamy rozpoczęły się sceny z naszym udziałem. Oczywiście, wiedzieliśmy, że nie my jesteśmy tutaj "gwiazdami", ale wciąż nie wiedzieliśmy, kto nią będzie. Jakie było moje zdziwienie, gdy wchodząc do toalety zobaczyłem "Davida Beckhama" - przynajmniej tak sądziłem. Ten człowiek okazał się dublerem wspomnianej gwiazdy, ale wierzcie mi na słowo - dla kogoś, kto nigdy nie widział Davida na żywo wyglądał tak samo. I w tym momencie jasne stało się kto będzie twarzą tej reklamy.. :)

GWIAZDY

1.jpg

KRÓTKA GIERKA NA ESTADIO DA LUZ

2.jpg

TAKIE TAM NA ESTADIO DA LUZ

5.jpg

W końcu doczekaliśmy się Davida Beckhama. Ja, jako że grałem jedną scenę obok niego, miałem okazję zamienić z nim kilka słów i uścisnąć dłoń podczas przerw w nagrywaniu sceny. Okazał się niezwykle miłym i serdecznym człowiekiem, jednak niestety nie było szans na robienie z nim zdjęć.

A oto i cała reklama :

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=C2zxigWQ310

(źródło: https://www .youtube. com /watch?time_continue=1&v=C2zxigWQ310)

A więc, jak widzicie, czasami naprawdę ciężko przewidzieć co może spotkać nas w życiu :) Ja będę wspominał te chwile zawsze z uśmiechem na ustach :) Pozdrawiam :)

Sort:  

Biorąc pod uwagę jak bardzo kochasz sport, musiało być to dla Ciebie wielkie przeżycie! Super sprawa i przeżycie którego zapewne nie zapomnisz do końca życia!

Zgadza się, do tej pory lubię wracać pamięcią do tamtych chwil :)

Gratulacje, twój post został uwzględniony przez @OCD w dziennej międzynarodowej kompilacji o numerze #116!

Możesz także dodać @ocd do obserwowanych użytkowników – dzięki temu dowiesz się o innych projektach i poznasz różne perełki! Walczymy o transparentność.

Wow! Dziękuje bardzo, fajne wyróżnienie :)

Super doświadczenie, ten dubler wygląda identycznie jak Beckham nie dziwię ci się że się pomyliłeś ;)

Dzięki, akurat sceny gdzie widać jego twarz były odgrywane przez niego samego, dubler występował w większości scen, gdzie stał bokiem/tyłem itp ;) więc twarz na filmiku to zawsze twarz "oryginalna" :)

Wow this post is listed in trending! Congrats.
Learn how to avoid

crap posting here / https://steewit.com/etiquette/@aggroed/satirically-yours-etiquette-for-young-modern-steemers-shit-posting-101

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.07
JST 0.033
BTC 23800.31
ETH 1774.05
USDT 1.00
SBD 3.30