GTA 2 pamiętasz? Tryb wieloosobowy wiedziałeś ?

in polish •  last year 

Cześć wszystkim, dzisiaj chciałem opisać multiplayer z kultowej gierki która na pewno nie jednemu z was dała wiele radości.

Jazda czołgiem, wojny mafii, ciekawe misje, zadymka :)

Producentem gry jest Rockstar North, firma wtedy nosiła nazwę DMA Design. Gra GTA2 została wydana 22 października 1999 i jest drugą częścią serii Grand Theft Auto, dostępna na PC, Playstation, Dreamcasta i Game Boy Color. Grafika gry w tym okresie nie była na najwyższym poziome (widok z góry), ale mimo słabszej grafiki z trójwymiarowymi obiektami zyskała swoich fanów do dzisiaj.

Tryb wieloosobowy.

Dlaczego piszę o GTA2 multiplayer? Parę lat temu żyłem w świecie GTA2 i jej społeczności, spędziłem tam parę świetnych chwil. Turnieje, sparingi, pojedynki 1vs1, 2vs2, 3vs3, wyścigi i różnego rodzaju rozgrywki stworzone przez graczy, nowe mapy, zmodyfikowane. Obecnie nie są rozgrywane żadne turnieje przez wymierającą społeczność. Jest to gra niezwykle zręcznościowa. Ciekawe tricki, znajomość map, umiejętność wykorzystania broni, gra zespołowa uczyni  z Ciebie naprawdę dobrego gracza. Rywalizacja była na wysokim poziomie wraz z emocjami :D Gracze stworzyli ten niezwykły świat, dzięki zamiłowaniu do GTA2.

Polskie klany które powstały w świecie GTA2, zostały kreowane i prowadzone w takiej charakterystyce jak to miało miejsce w singleplayer.

Obecnie są to tylko cztery klany.

W historii miały miejsca takie jak:

Elvis Mafia _E_

Krishna _K_

Loony _L_

Prison Mafia _P_

Redneck _R_

Russian Mafia _RM_

Scientists _S_

Yakuza _Y_

Zaibatsu _Z_

Forum

Polskie forum, dowiesz się wszystkiego o GTA2, społeczności i grze w trybie wieloosobowym 

http://www.gtatwo.fora.pl/

Aby zagrać potrzebujesz aplikacji GTA2 Game Hunter, pierwsza wersja została wydana 24 stycznia 2005 roku, później cały czas aktualizowana.


Dzięki za przeczytanie :) Mam nadzieję że dzięki, tej info parę osób dołączy do tego wspaniałego świata, który jest ciekawy do odkrycia i społeczność GTA2 przetrwa ! :D


Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!