Experty, dobrze prosperujący projekt !

in polish •  10 months ago 

Experty jest to aplikacja służąca do komunikacji, między innymi do połączenia z różnymi ekspertami, profesjonalistami w danej dziedzinie.
Aplikacja zapewnia szybki dostęp do zakresu wiedzy ekspertów z dowolnego miejsca na świecie. Wyobraź sobie, że potrzebujesz skorzystać natychmiast z pomocy prawnika, niestety musisz się umówić na wizytę (często jest to bardzo kosztowne), w Experty będziesz miał możliwość uzyskania odpowiedzi na Twoje pytania, niemalże natychmiast.

Jak to działa ?
Z aplikacji będą korzystać różni wykwalifikowani eksperci, do których będziesz mógł zadzwonić. Płatność jest oczywiście w tokenach EXY, stawka za minutę rozmowy jest ustalana przez samych specjalistów. Dzwoniąc nie musisz płacić z góry, płatność jest realizowana w trakcie rozmowy, a odbiorca otrzymuje natychmiastowe wynagrodzenie za czas spędzony na rozmowie. Dostęp do specjalistów, ekspertów, konsultantów (prawników, adwokatów, lekarzy itd.) dzięki tej aplikacji stanie się łatwy i dla wszystkich opłacalny.
Jest to bardzo dobry projekt, który jest mega nie doceniony. Szczepan Bentyn w wywiadzie dla Maćka Wieczorka (Crypto Masters, grupa która zajmuję się m.in. promowaniem EXY) powiedział, że taki produkt musi powstać. Jednym projektem, którym chce wdrożyć taki produkt jest właśnie Experty.

Poniżej podaje stronę Experty
https://www.experty.io/en

Token EXY można kupić na
https://www.kucoin.com/#/?r=8cRuJd

Jeżeli chcesz zdobyć darmowe krypto, to zapraszam do zarejestrowania się poprzez te linki na strony, które polecam, trochę już wypłaciłem, także jeżeli macie ochotę to kasujcie ich póki się da :) :
Testowałem wiele stron większość to scam lub poprostu szkoda czasu. Tutaj poniżej, jeżeli masz ochotą na zabawę w tego typu rzeczy to warto zwrócić uwagę :)

Cryptomininggame
https://cryptomininggame.com/?ref=b7c2e0dbfe51

System CoinPot (https://coinpot.co) :
http://moonliteco.in/?ref=43648a7cec46
http://moonbitcoin.cash/?ref=FFDD61C077D1
http://moondash.co.in/?ref=B6B75DC52C5A
http://moondoge.co.in/?ref=936bc9eec8e6
http://moonbit.co.in/?ref=8f077821eb8b
http://bonusbitcoin.co/?ref=6BA7DBFFB9B9
http://bitfun.co/?ref=A48F5328FEB5

Polecam i często wypłacam :)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!