You are viewing a single comment's thread from:

RE: Największa łazienka jaką wykonałem

in #polish3 years ago

Taka kolorystyka przy odpowiednim oświetleniu wygląda super. Tak jak pisałem słaba jakość zdjęć nie oddaje w pełni efekty jaki został uzyskany. Ale faktem jest że właściciele domu upodobali sobie dość ciemne kolory które zdecydowanie dominowały w całym domu. Mnie szczególnie zaszokowały grafitowe ściany w sypialni z której do tej łazienki się wchodzi.

Co do zmiękczania wody. To masz rację sprawa niezwykle ważna zarówno pomaga w utrzymaniu czystości szkła i ceramiki, wydłuża żywotność armatury, ale też wszystkich urządzeń które z wodą styczność maja typu czajniki czy ekspresy do kawy. Na chwilę obecną systemy filtrujące wodę zakładane są przy każdej nowo powstałej instalacji wodnej w nowych budynkach. Często oprócz zmiękczania wody montowane są filtry węglowe które pozwalają na picie wody prosto z kranu.

Ważne !!! w większości baterii które posiadają termostat, warunkiem utrzymania gwarancji producenta jest posiadanie w swojej instalacji filtra zmiękczającego wodę. Problem polega na tym że warunek ten jest opisany drobnym druczkiem na karcie gwarancyjnej a bardzo często sprzedawcy nie informują klienta o takiej konieczności, a to może spowodować problemy kiedy montujemy taką armaturę w bloku gdzie filtra niema.