Czy warto korzystać ze steemit.chat?

in polish •  2 years ago  (edited)

steemitchat.png

Nie sposób ukryć, że w ostatnim czasie tag polish zasila coraz to większa ilość nowych użytkowników. Cieszy to niezwykle tym bardziej, gdy wraz z nimi pojawiają się też nowe, interesujące polskie treści. Świetnie widzieć kolejne nowo powstałe tagi, rodzące się mikro-społeczności. Dobrze poznawać kryjące się za nazwami użytkowników osobowości i historie.

W tym miejscu zaznaczyć chciałbym, jak wiele społeczność zawdzięcza polskim kanałom chatu Steemit.chat. Nie ulega wątpliwości, że pojawiające się na serwisie treści, jak i komentarze pod nimi, to często dla struktury polskiej społeczności Steemit jedynie wierzchołek góry lodowej. To właśnie na chacie mamy doskonałe warunki do tego, by się lepiej poznawać, wymieniać się doświadczeniami i wspólnie dzielić opiniami na temat tworzonej treści.

Chciałbym jeszcze raz więc, wszystkich serdecznie zaprosić do rejestracji na chacie. Wiem, że do tej pory wiele osób miało z tym pewien problem, zdaje się bowiem, że przez kilka tygodni rejestracja nie była możliwa ze względu na brak zwrotnego e-maila z linkiem wymaganym do aktywacji kont nowych użytkowników - ten błąd jednak przeszedł już do historii, a rejestracja znów powinna przebiegać pomyślnie! Zachęcam więc do ponownej rejestracji - tym razem powinno się udać.

Zachęcam, do korzystania na chacie z nicku odpowiadającego temu, z którego korzystamy na Steemit, dla ułatwienia innym odnalezienia za jego pomocą, naszego konta na Steem.

Najważniejszymi kanałami polskiego chatu są:

  • Polish - Gdzie prowadzone są wszelkie dyskusje itp.
  • Polish-promotion - Gdzie w odróżnieniu do wcześniej wspomnianego kanału dozwolone, a nawet wskazane jest reklamowanie naszych postów poprzez wklejanie linków.

Poza kanałami publicznymi, istnieje rzecz jasna również możliwość prowadzenia rozmów prywatnych.

Sam przyznać muszę się, że właśnie dzięki chatowi nauczyłem się tego, jak w dobry sposób odnajdywać się w przestrzeni serwisu, dowiedziałem się na prawdę wiele, a później niejednokrotnie, osobiście starałem się przekazywać cenne wskazówki nowym użytkownikom. Również innym osobom korzystającym z chatu, z pewnością ważna jest jakość publikowanych na polskich tagach treści, stąd zawsze część z nich gotowa jest każdego nowego, nieobeznanego jeszcze do końca z działaniem serwisu, członka polskiej społeczności obdarzyć odpowiednim wsparciem.

Osobiście, bardzo często i chętnie staram się wspierać nowych, zainteresowanych Steemitem twórców, często dzieląc się wskazówkami dotyczącymi chociażby formatowania tekstów, także chętnie odpowiadam na wszelkie nurtujące nowych użytkowników pytania, o ile sam znam na nie odpowiedź. Myślę, że do tej pory, nikt kto zajrzał na Chat tego nie pożałował, to na prawdę doskonałe miejsce, by się lepiej poznać, a gwarantuję, że społeczność polskich twórców na Steemit jest na prawdę jedyna w swoim rodzaju!

ZAPRASZAMY!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

fajny wpis własnie dołączyłem do tego chatu. Co prawda próbowałem dużo duzo wcześniej ale nigdy nie przyszedł mi meli resetujący hasło a ten co podałem nie wchodziło. upvotka oczywiście posłałem z przyjemnością.

Ważne też jest że na czacie staramy się by nie było hejtu oraz kłótni, dbamy o atmosferę i o to byś ty nowy użytkowniku nie został sam w naszych projektach, podboju wszechświata!

W sumie, to kanał do prowadzenia sporów również mamy :P
Fakt, że od swojego powstanie cały czas praktycznie pozostaje pusty - ale jest! :D

"panie a na co komu spory, a komu to potrzebne"? ale fakt faktem,że kiedyś mogą wyniknąć. Jednak jak narzazie są fajne dyskusje i mam nadzieję ,że ten stan rzeczy utrzyma się dłuuuugo. jednak prawda ,ze im więcej będzie przychodzić ludzi tym większe będą rozbieżności charakterów u tych właśnie osób.

Potwierdzam, poziom jest naprawdę wysoki. Jedyny problem czatu jest taki, że strasznie zjada czas. Siedzi sie i piszę.... ale trudno uznać to za wadę. :)

Dopóki liczba polskich Steemian nie jest duża, czat jest bardzo fajnym miejscem. Problem zacznie się wraz z gwałtowym wzrostem tej liczby - a to wydaje mi się, że nas już niedługo czeka ;)

Och myślę, że to nie jest takie pewne. Sam miałem spore problemy z zarejestrowaniem tu konta. Procedura kończyła się na poprawnej weryfikacji nr. telefonu... a potem miesiąc czekania i nic. Konto założyłem dopiero wtedy gdy opłaciłem je steemami kupionymi na giełdzie. Więc steemit jest fajny... ale raczej nigdy nie będzie drugim facebookiem ;)

W tym momencie rzeczywiście jest to wielki problem. Na szczęście proces rejestracji będzie znacznie ułatwiony w nadchodzącym Hard Forku ;)

Mi czat bardzo pasuje choć ostatnio mało tam siedzę i się nie udzielam.

Jak najbardziej zgadzam się z cała treścią posta :) Dołączyłam do steemit niedawno i trafiłam na bardzo życzliwych i pomocnych ludzi ❤️:) to wspaniałe moc się integrować ze wszystkim 😊 można wiele się nauczyć 💕

Bardzo dawno temu zapisałam się na steemitchat ze aż o nim zapomniałam !!! Bede musiała jeszcze raz do niego zajrzeć i znaleść #polish :) dziękuje za info xxx

Nie da się zalogować chyba trzeba hasło zmienić bo chyba wymuszenie

Steemit.chat nie jest w żaden sposób powiązany z kontem Steem. Trzeba założyć nowe konto, ale tak jak napisane w artykule - o tej samej nazwie użytkownika, żeby potem łatwiej było się odnaleźć.

Sam korzystam i polecam można się sporo dowiedzieć, a @santarius zawsze pomaga ;)
pozdro

korzystając z okazji mam pytanie ,jak wstawiać filmiki ?

Chociażby przez YouTube, bądź przez DTube (gdzie wygodniej ogląda się na Steemit te wrzucone przez to pierwsze)

Też miałem masę problemów. Użyłem 2 e-maili i czekałem tydzień i napisałem wątek z zapytaniem . Udało mi się zarejestrować przez przypomnij hasło chociaż przyznam że sam bym na to nie wpadł gdyby nie podpowiedź pod tym wątkiem zamieszczona w jednym z komentarzy