CS:GO ACE #2
Dawno nie wrzucałem nic z mojej gry, więc proszę ! :)
Kolejny ACE. Wszyscy przeciwnicy ładnie zabici, szkoda, że bezpośrednio po granacie, gdy przeciwnik był oślepiony nie udało się zabić, ale dałem radę naprawić błąd i zabić wszystkich bez większych problemów.
Wraz z kolegami zapisaliśmy się do studenckiego Turnieju CS:GO Nie jestem studentem, ale dwóch zawodników w drużynie nie musi. Kwalifikacje Do turnieju we wtorek Mam nadzieje, że uda nam się trochę powalczyć :) Pula nagród 5 tysięcy złotych. gdy uda nam się awansować finały odbędą się w Warszawie.
Jest to mój pierwszy turniej w takiej grze, zawsze marzyłem by zagrać o jakieś pieniądze w CS'a. Mam nadzieje, że uda nam się przynajmniej awansować i będziemy się dobrze bawić.

Powodzenia na turnieju
Dzięki wielkie :)
Po pierwsze - brawo za zmianę nicka z uwzględnieniem
Steemit!Po drugie - genialnie ich zdjąłeś.
Ale też trzecie - co to za akcja z tym granatem? Jaki był plan?
To się nazywa pop flash. Rzucasz go takim delikatnym ruchem w górę odwracając się od niego on wybucha oślepia przeciwnika a ty wtedy wychodzisz i próbujesz szybko zabić. Widać że udało się go rzucić ale już niestety nie udało się przy tym pierwszym strzale gdzie wszyscy byli oślepieni zabić. :D
A nie można rzucić tak samo w dół?
Jasne, że można . Pop flash jest po prostu lepszy, bo przeciwnicy mają mniej czasu na odwrócenie, a jak się rzuci go normalnie od dolnej ziemi on później wybucha i łatwiej im się od tego obronić