You are viewing a single comment's thread from:

RE: Jak poprawić słuch - naturalne sposoby TLENEK AZOTU

in #polish3 years ago

Super artykuł! Bardzo fajnie, że piszesz o zdrowotnych rzeczach, mało tu tego na steemie. Większośc pisze o krypto. Proponuje pisać też po angielsku bo napewno audience będzie też spora :-) Ja i moja żona też stosujemy tylko naturalne metody leczenia. Pijemy zioła, jemy suplementy i dośc zdrowo się odżywiamy. Dziękuja za to, że wspomniałeś o mnie w Swoim artykule :-) Serdecznie pozdrawiam i życzę owocnej pracy nad następnymi artykułami. Z niecierpliwością czekam :-)

Sort:  

Dziękuje bardzo! Jeśli chodzi o zdrowy tryb życia, to już trzymam się tego od 8 lat, uważam, że natura dała nam tyle dobrego, że powinniśmy czerpać z niej jak najwięcej, a nie skupiać się na wyrobach chemicznych :) Ciesze się bardzo, że dbacie o siebie, to podstawa! :) Wspomniałem, bo lubię wspierać Polskie dobre rzeczy, a uważam, że naprawdę robisz fajną robotę! :) Również pozdrawiam i postaram się pisać z artykułu na artykuł lepszy materiał! :)

Widzę, że mamy wiele wspólnego, tryb życia, muzyka, promowanie polskich produktów itd :-) Ja również wybieram tylko Polską żywność, a szczególnie tą od zaufanych rolników i prywatnych ogrodników. Chiałbym aby w naszym kraju były tylko nasze markety. Apropos Twojego następnego artykułu, jeśli potrzbujesz coś do skupienia to właśnie załadowałem na DSound następny track ;-) A teraz ide na zasłużony spacer do lasu z pieskami . Serdecznie pozdrawiam. Marcin :-)

Coin Marketplace

STEEM 0.15
TRX 0.03
JST 0.025
BTC 11925.65
ETH 369.31
USDT 1.00
SBD 0.99