Zagranica > Polska

in polish •  3 months ago 

Jeśli rozważasz wyjazd na zagraniczny #kemping, to wiesz że te zagraniczne są trochę inne od tych naszych krajowych. Nawet z moich filmów możesz zauważyć że te zagraniczne kempingi to są takie mini miasteczka 🤩.

Tam znajdziesz fryzjera i prywatnego lekarza, dentystę jak i również supermarket, wiele barów, wypożyczalnię rowerów 🚴‍♂ jak i również możliwość pobierania bezpłatnej nauki gry na gitarze czy strzelania z łuku. Dla dzieciaków są wieczorne animacje 🤸‍♂a w trakcie dnia możliwość skorzystania z porządnych kompleksów basenowych 🏊‍♂

Rest and Travel.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Te opisywane kempingi to sieć Eurocamp czy jakieś inne? :)

Posted using Partiko Android

·

Na kempingu masz możliwość wyboru noclegów od kilku touroperatorów. Jednym z nich może być Eurocamp jednak do wyboru masz również inne firmy.

Możesz wynająć nocleg bezpośrednio od właściciela kempingu ale to są przeważnie parcele (pod kamper i namiot) i domki. Możesz też nocować z Vacansoleil lub SelectCamp (do wyboru willowe namioty, domki, bungalowy). Zobacz jak masz wiele możliwości wyboru :)

Tak więc nocując z Eurocampem, korzystasz z atrakcji jakie oferuje dane miejsce tj. dany kemping. Ważne jednak aby wybrać rozsądny kemping, taki jaki będzie dla nas najfajniejszy.