Sort:  

Cześć, wraz z @lawliet45, wychodząc na potrzeby odbiorców tagu polish chcemy tworzyć cotygodniowy przegląd tagu o nazwie Kurier-Kuratorski [konto czeka na weryfikację]. Zainteresowały nas Twoje treści i chcemy prosić Cię o zgodę na opisywanie oraz linkowanie do Twoich wpisów w naszych wydaniach. Zgoda spowoduje, że przy pisaniu nowego wydania Twoje posty, które opublikujesz od poniedziałku do piątku, będą przeglądane, jako pierwsze.

Celem istnienia czasopisma jest promocja wartościowych treści ukazujących się na tagu polish, podzielonych tematycznie, wyłapywanie niedocenionych postów, informowanie o wydarzeniach odbywających się w ramach polskiej Społeczności Steem oraz pomoc nowym użytkownikom z oswojeniem się z platformą. Wszystko w ramach przystępnego artykułu pozwalającego poznać życie tagu w ostatnim tygodniu.

Naturlich jawohl :)

Widziałem kiedyś tą książkę lecz nie miałem okazji przeczytać. Teoria chaosu od strony aparatu matematycznego jest w moim mniemaniu dosyć skomplikowana. Na szczęście nie musimy w pełni operować formalizmem teorii, aby móc ją zrozumieć. Do dzisiaj mam w zwyczaju obserwować dym z palącego się papierosa jak przepływ laminarny zmienia się w turbulentny.

zgadzam się :)

nice post and for shareing