Możesz zabrać udział w wyścigu Tesla Semi

in polish •  last year  (edited)

3.jpg

Tesla posiada system poleconych jeżeli posiadasz Tesle możesz ją polecić ludziom, gdy Ci kupią Tesle z twojego linku/polecenia w zamian za polecenie otrzymujesz nagrody. Im więcej ludzi skusi się na zakup tym większe nagrody otrzymasz.Nagrody są różne począwszy od ładowarki domowej do auta po naprawdę sporo warte nagrody jak Tesle Roadster 2 (gdy będzie produkowana) za darmo, która jest warta 200 000 dolarów.

2.jpg

Nowa nagroda

Tesla co jakiś czas aktualizuje program poleconych, w najnowszej aktualizacji znajduję się nagroda "Race an Electric Semi Truck". I tym razem nikogo nie trzeba namawiać na zakup auta wystarczy aby osoba zarejestrowała się do newslettera z twojego linka. W tak sposób ty i twój polecony zdobywacie po punkcie, co każdy weekend osoba która zdobędzie najwięcej punktów wygra* i dostanie zaproszenie na jazdę Teslą Semi po torze testowym firmy. To jeszcze nie wszystko Tesla dodaje nutkę rywalizacji osoba, która przejedzie okrążenie w najlepszym czasie dostanie trofeum oraz dodatkową nagrodę niespodziankę.

Tesla Semi

Nagroda wydaję się naprawdę fajna tym bardziej, że jazdą elektryczną ciężarówką nie może pochwalić się zbyt wielu ludzi. Sama Semi to niezwykły pojazd, który jest w stanie rozpędzić się do 100km/h w ciągu 5 sekund, a przy maksymalnym obciążeniu – 36,2 tony – przyspieszenie od 0 do 100 km/h ma wynieść 20 sekund. Ciężarówka jest wyposażona w cztery silniki, po jednym na każde z tylnych kół, a akumulator będzie pozwalał na przejazd nawet do 800km. Semi w środku jest bardzo nowoczesna i naszpikowana nowoczesna technologią, wyposażoną w autopilota, który jednak podczas wyścigu nie będzie potrzebny. Pierwszy pojazd który został sprzedany ma się pojawić w 2019 roku. Nagroda daję wiec szanse na wcześniejszą jazdę.

*bądź wylosowana nie jest to naradzie zbyt dobrze sprecyzowane.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

To tak się bawi hameryczka :D

Ciekawe. Słyszałam o linku polecającym, dzięki któremu można obniżyć sobie cenę przy kupnie następnego samochodu, ale o takim systemie nagród pierwszy raz się dowiaduję. Fajna opcja, ja bym się skusiła na darmowy miotacz ognia 😆