Morpher - airdrop o potencjalnej wartości 60$!

in #polishlast year

Morpher - airdrop o potencjalnej wartości 60$!

Cześć! Chciałbym Was zachęcić do dołączenie do bardzo fajnego airdropa. Przypomina blockchain.com, w którym rozdawany był Stellar.

Trzeba jednak się śpieszyć, bo jest to okazja tylko dla pierwszych 10000 osób. Potem nagroda spada do 30$.

Kilka słów o Morpher

Morpher to firma z siedzibą w Austrii, wspierana przez Tima Drapera, miliardera i entuzjastę kryptowalut.

Projekt ma umożliwić handel 500 najpopularniejszymi akcjami, takimi jak Apple, Tesla, Facebook i najbardziej znanymi kryptowalutami, (takimi jak Bitcoin, Ethereum, BAT) oraz towarami (takimi jak ropa naftowa, kukurydza lub złoto) i Forex. Handel ma być możliwy 24/7, przez całą dobę i bez opłat transakcyjnych. Żadna inna platforma tego nie ma, ponieważ handel akcjami jest zamknięty w nocy i wiąże się z wieloma ograniczeniami!

Warto zaznaczyć:

 • Tokeny Morpher są szacowane na 0,03 USD / token na podstawie prywatnej przedsprzedaży.
 • Tokeny mają być dostępna na koniec kwietnia.
 • Będziesz mógł zamienić Tokeny Morpher na walutę fiducjarną za pośrednictwem jednego z partnerów wymiany.

Airdrop Morpher poradnik-krok po kroku

 1. Skorzystaj z mojego referala, aby otrzymać 60$ w tokenach Morpher:

  LINK

 2. Zostaniesz przeniesiony na stronę gdzie będziesz musiał podać swój adres mailowy. Następnie zostaniesz poinformowany. że zostałeś dodany do kolejki oczekujących.

 3. W przeciągu kilku godzin otrzymasz maila, w którym znajdziesz linka do proces KYC. Potrzebny będzie dowód, prawo jazdy lub paszport. Należy wykonać zdjęcia naszego dowodu tożsamości i zrobić selfie. Cały proces jest uproszczony i bardzo sprawnie się go przechodzi.

 4. Akceptacja trwa do 24h. W moim przypadku było to 10 minut!

 5. Gratulacje! właśnie otrzymałeś 2000 tokenów Morpher o wartoście 60$!

 6. Po rejestracji otrzymujemy nasz link afiliacyjny. Za każdego poleconego dostajemy kryptowaluty o wartości 30$ (jest to szacowana wartość tokenów)

Morird Token Airdrop FAQ

Jak działa airdrop Morpher?

Stworzyliśmy airdrop, aby dać tokeny jak największej liczbie osób. Celem jest rozdanie co najmniej 50% wszystkich tokenów Morpher.

Pierwsze 10 000 osób, które pomyślnie zarejestrują się do airdropu, otrzyma 2000 tokenów. Następnie każdy użytkownik otrzyma maksymalnie 1000 tokenów, a ich liczba będzie się zmniejszać wraz z większą liczbą rejestracji. Pierwsi użytkownicy, którzy zarejestrują się i przejdą proces KYC, mają większe szanse na wcześniejszy dostęp do aplikacji inwestycyjnej.

Aby zarejestrować się do zrzutu, musisz:

 • Mieć prawidłowy adres e-mail
 • Mieć ukończone 18 lat
 • Posiadaj ważny dokument tożsamości, aby zdać czek KYC / AML
 • Mieszkać poza Stanami Zjednoczonymi

Co to są Tokeny Morpher?

Morpher jest zbudowany na blockchainie Ethereum, a Tokeny Morpher są kryptowalutą opartą na Ethereum (konkretnie token ERC20). Oznacza to, że Tokeny Morpher są kompatybilne z większością portfeli kryptograficznych i mogą być wymienione na wszystkich głównych giełdach.

Tokeny Morpher napędzają platformę handlową. Są używane jako waluta inwestycji. Wszystkie transakcje są rozliczane w żetonach Morpher zamiast w USD lub Bitcoin.

Czy tokeny Morpher są coś warte?

Tak, tokeny Morpher są szacowane na 0,03 USD / token na podstawie prywatnej przedsprzedaży. Cena może ulec zmianie, gdy tokeny zostaną wymienione na wtórnej giełdzie kryptowalut. Tokeny Morpher będą odtąd wyceniane poprzez działalność handlową na tych giełdach(wyceni je rynek). Nie możemy zagwarantować, że tokeny będą warte 0,03 USD po otrzymaniu ich w airdropach, ale to najlepszy szacunek ich wartości w tej chwili.

Dlaczego Morpher rozdaje darmowe tokeny? Jaki jest haczyk?

Tokeny Morpher są kluczową częścią platformy Morpher, dlatego chcieliśmy je rozdawać osobom zainteresowanym korzystaniem z Morphera. Naszą misją jest demokratyzacja finansów, a to jest trudne do osiągnięcia, jeśli przy wejściu wycenisz cenę. To kolejny sposób, w jaki staramy się usunąć bariery w handlu i inwestowaniu.

Kiedy faktycznie otrzymam tokeny?

Tokeny Morpher można wymienić na platformie tuż po jej starcie, który jest zaplanowany na koniec kwietnia.

Czy mogę sprzedawać Tokeny Morpher za dolary / euro?

Tak, będziesz mógł zamienić Tokeny Morpher na walutę fiducjarną za pośrednictwem jednego z naszych partnerów wymiany. Wraz z uruchomieniem platformy budujemy obsługę wymiany kryptograficznej stron trzecich.

Dlaczego muszę zdać KYC / AML?

W ten sposób możemy zagwarantować, że mamy wystarczającą liczbę tokenów, aby rozdawać prawdziwym ludziom zamiast botów i spamerów. Pomaga nam również zapobiegać rejestracjom z krajów, których jeszcze nie obsługujemy.

Dlaczego nie mogę zarejestrować się w Stanach Zjednoczonych?

Nie każdy region może być obsługiwany podczas premiery, ale ciężko pracujemy nad rozszerzeniem globalnej zgodności. Morpher ma siedzibę w Austrii, dlatego skupiamy się na przepisach europejskich. Mamy nadzieję wkrótce wesprzeć klientów z USA.

Jak mogę zarobić więcej tokenów?

Po zarejestrowaniu otrzymasz niestandardowy link. Za każdego znajomego, który zarejestruje się za pomocą Twojego linku, otrzymasz kolejne 1000 tokenów (nagroda spada do 500 tokenów po 10 000 rejestracjach). Nie ma limitu liczby znajomych, których możesz polecić, więc nie ma limitu liczby tokenów, które możesz zarobić, dopóki nie skończy się zapas.

Zródło FAQ: https://www.morpher.com/airdrop/faq

Coin Marketplace

STEEM 1.28
TRX 0.16
JST 0.170
BTC 61682.57
ETH 2427.02
BNB 513.07
SBD 9.57