Targi Knieje, Survival Force, Boatex, Rybomania, Tour Salon-Poznań 9.02-11.02.2018

in polish •  2 years ago 

Witam wszystkich

Chciałbym was wszystkich serdecznie zaprosić na targi pięciu pasji do Poznania w dniach 9-11 luty 2018.

Targi te składać się będą z czterech dużych wydarzeń, które łączy jedno! Aby te pasje uprawiać trzeba wyjść z domu!

Przede wszystkim, płacąc za bilet mamy dostęp do wszystkich targów bez ograniczeń.

g3766.png

Knieje

Pierwszym wydarzeniem są targi myślistwa i strzelectwa "Knieje", związane są z środowiskiem myśliwych i nie tylko! Znajdą się tam wystawy z bronią myśliwską z całego świata. Blaser, Merkel, CZ, Sauer, Mauser i wiele, wiele innych. Każdy będzie mógł przyjść, wziąć do ręki sztucer czy też broń śrutową do ręki i przymierzyć sprzęt warty nieraz kilkadziesiąt tysięcy. Oprócz tego olbrzymi wybór optyki myśliwskiej, w tym celowników noktowizyjnych i termowizyjnych.

Oprócz broni znajdziemy tam także szeroki wachlarz ofert specjalnego ubioru dla myśliwych, a także fotografów przyrody.Dodatkowo pokazy mody myśliwskiej, koncerty muzyki, pokazy sokolnicze, strzelnice elektroniczne i konkursy. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zapraszam serdecznie :)

knieje-9448.jpg

mk_knieje_2016_maja_kasztelan_214-min.jpg

Survival Force

Drugim dużym wydarzeniem są targi Survival Force przeznaczone dla miłośników wszelkich ASG, Outdoor oraz innego rodzaju sprzętu militarnego. Dla zwiedzających przygotowane będą strzelnice, prelekcje na temat survivalu i knifemakingu oraz duża ilość wystawców prezentujących broń ASG, sprzętu do ASG, sprzętu obozowego, noży, odzieży survivalowej oraz sprzętu do paintballu. Oprócz tego escape roomy, symulacje i larpy militarne, obozy tematyczne, laser tag, szkolenia pierwszej pomocy, szkolenia z samoobrony, szkolenia strzeleckie i wiele więcej...

baner-o-targach-sfe.jpg

Rybomania

Trzecim wydarzeniem są targi wędkarskie Rybomania przeznaczone dla wszystkich wędkarzy. Sprzęt wędkarski znajdzie się na każdym jednym stanowisku. Setki jak nie tysiące wędek, ogromna ilość żyłek, wszelkiego rodzaju spławiki, haczyki. Dla typowego ojca z pasty o wędkarzy będzie to istny raj :D

karpmax_symulator.png

08.50_20170218151438_IMG_9605.jpgnorm.jpg

Boatex

Czwarte targi to Boatex. Są to targi przeznaczone dla osób, które uwielbiają pływać, ale nie chodzi tutaj o pływanie "W", a raczej pływanie "Na" wodzie przy pomocy łódek, kajaków, katamaranów i innych środków transportu wodnego.
Do tego występy na scenie osób biorących udział w regatach, osoby pływające dookoła świata oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa na wodzie, czy też nawigacji.

18.05_20170217113401_A25A0048.JPGnorm.jpg

18.05_20170217150645_IMG_9322.JPGnorm.jpg

Tour Salon

Piątym wydarzeniem są targi Tour Salon przeznaczone dla osób uwielbiających podróże po całym świecie. Podczas nich znajdziecie wiele różnych biur podróży, które zaprezentują wiele kierunków podróżowania. Oprócz tego zorganizowane są tam konkursy, w których do wygrania są podróże np: do Tajlandii. Podczas tych targów będzie można spotkać się z blogerami, którzy blogują o swoich podróżach oraz będzie możliwość obejrzeć premiery filmów podróżniczych na wielkim ekranie. Dodatkowo sprzęt podróżniczy nie będzie obcy na Tour Salonie.

18.31_fotobueno_toursalon_17-02-17_I__171_.jpgnorm.jpg

18.31_fotobueno_toursalon_17-02-17_I__192_.jpgnorm.jpg

Jeszcze raz serdecznie zapraszam każdego, którego interesuje jedna z tematyk targów w Poznaniu.


Do zobaczenia ;-)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!