Sławomir - The Greatest HitssteemCreated with Sketch.

in polish •  last year 

Słowem wstępu dawno mnie nie było - kto mnie pamięta ten mnie pamięta.
Hello @noisy @mowilimi @lukmarcus @gandalf (Gandalf może wreszcie browar w Kato?) @mglowas

Nie mam czasu od jakiegoś czasu - praca, praca, praca, bajtkojny, kryptowaluty, remont domu. Nawet za bardzo nie mam czasu być na coś zdenerwowany, ciągle coś się dzieje.

ALE

Wróciłem do swojego starego hobby - znów kupuje hurtowe ilości płyt z muzyka i je dosłownie pochłaniam. I dlatego raz dziennie będę wrzucał tutaj recenzję jednej płyty.
Recenzje są moja ocena płyty.
Nie pobieram za nie "wynagrodzenia", oraz nie chce żeby kontaktowali się ze mną wydawcy w celu "napisania na zlecenie" recki. Czasem będzie miło (tak jak dziś - czasem będzie równanie z błotem tak jak w przypadku pewnego zespołu na "A" - chociaż bardziej na "T").

Tydzień temu będąc w sklepie na "2xM" zrobiłem sobie większe zakupy - w moje łapy wpadło 13 nowych krążków

Punk Rock: photo_2018-02-27_22-04-39.jpg

Hardcore / Metal: photo_2018-02-27_22-04-38.jpg

HipHopy: photo_2018-02-27_22-04-34.jpg

Alternatywa: photo_2018-02-27_22-04-36.jpg

I Rock Polo / Pastiż:
photo_2018-02-27_22-04-32.jpg

Dziś na warsztat biorę płytę
Sławomir - The Greatest Hits - kupiona bardziej dla jaj niż ze względów muzycznych, miał to być wesoły przerywnik w długiej podróży samochodem. I tak było przez cztery pierwsze cztery kawałki: "Megiera", "Ni Mom Hektara", "Aneta", "Miłość w Zakopanem" - wszyscy je pewnie chociaż raz słyszeliście w radiu, albo na słynnym Sylwestrze z TVP, no albo na imprezie. Mi osobiście chce się już rzygać Miłością w Zakopanem, która grana w zetce czy innym eremefie jest co godzinę.
Ale później jest tylko lepiej - "We'll Build The House" z tekstem po Angielsku , balladowy "Nowy Świat", i "Ty Mała Znów Zarosłaś" - z klimatycznym weselnym rytmem i tekstem który mnie rozłożył :D, Następnie znany już kawałek "Małgosia Socha", Dyskotekowy - "Super Hero Man", Kolejny Balladowy "To Tylko Miłość" i na koniec reggowe "Nic Się Nie Stało".

Moja ocena: ******* (7)
Skala ocen: 1-10

Płyta idealna na imprezę wśród znajomych z którymi nie raz po pijaku śpiewaliście hity disco polo i znacie się jak łyse konie. Mi trzy przesłuchania wystarczą. Poza znanymi wszystkim hitami, jak będziecie mieli możliwość przesłuchajcie sobie resztę. Materiał który zrobił Sławomir jest mocno zróżnicowany i RockPolo idealnie do niego pasuje. Może kiedyś wrócę i przesłucham znów. Chyba nawet jutro dla samego "Ty Mała Znów Zarosłaś" ;)

Poligrafia jest dla mnie bardzo ważna, lubię jak płyta dobrze wygląda i muzyka ładnie łączy się z papierem w który jest zapakowana. Tutaj dostajemy dopieszczony digi pack w formie książeczki z fajnymi grafikami, który będzie u mnie ustawiony zaraz obok BFFów ;)

Możecie sobie wybrać płytę do kolejnej krótkiej recki z tego co widać na zdjęciach, pewnie jakoś w tym tygodniu się pojawi. A jutro weźmiemy sobie punków z ADHD Sydrom i ich Business Punx (jaki prawdziwy ten tytuł)

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

O matko co ja czytam.
btw, jakoś na myśl mi przyszły "Glanki i pacyfki" Artura Andrusa, nie z racji podobieństwa, bardziej jeśli chodzi o reakcję obronną organizmu na takie (u)twory ;-)

·

Rozwiń ;)

WARNING - The message you received from @gordonramsay is a CONFIRMED SCAM! DO NOT FOLLOW the instruction in the memo! For more information, read this post: https://steemit.com/steemit/@arcange/scammer-reported-steemitrobot

  ·  last year (edited)

Lepiej było napisać w tytule "kryptowaluty" ja nie wiem ludzie się chwalą czy żalą? Jesteś tak jak weganie albo studenci prawa że muszą wszystkim o tym powiedzieć bo nie wytrzymają ...

·

nie mam potrzeby pisania o kryptowalutach - swoje już napisałem.

·
·
  ·  last year (edited)

W sumie nudne życie z tego co napisałeś praca dom. Piszesz jak człowiek który ma mocno wpojoną komunę.

·
·
·
  ·  last year (edited)

I tak jest Towarzyszu! Zapomniałeś tylko o pochodach 1 Maja z czerwoną flagą z sierpem i młotem!

P.S.

Witamy ponownie jak na 2 części meczu ;)
P.S.: I na zachętę do publikacji przez interfejs @strimi masz UV od nas z głównego konta :)

·

Widziałem;) Fenk ju very macz;) Musimy się zgadać wreszcie ;)