Florem Cosmos

in polish •  last year


Czuję się jak w siódmym niebie. Zastanawiałeś się dlaczego tak się mówi ?


▶️ DTube
▶️ IPFS
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Kolejny świetny film Prany :) Masz coś nowego w przygotowaniu czy jak na razie powoli przerzucasz tu zawartość z YT ?

·

Na razie prace idą mizernie, muszę mieć wenę ale jak mnie ta wena już złapie to dostaniecie ciekawą produkcję xD Muszę też zmienić miejsce zamieszkania itp...i to wszystko się tak zazębia.

·
·

Uchylisz rąbka tajemnicy o czym film będzie czy 100% niespodziankę nam sprawisz ?

·
·
·

Chyba go nazwę tym razem: "Film ö wszystkim" :) Ale zrobię coś łatwiejszego (dla siebie) w między czasie.

·
·
·
·

Widzę często edytujesz treści. Całe szczęście zawsze zdarza mi się być na czas i czytać zanim edytujesz :D A więc czekamy spokojni o efekt bo na pewno będzie genialnie :)

That was the most epic intro i've seen

Witaj bracie! Juz tutaj jestem :)

·

Nie zastanawialem sie. Hmm siodme? Pewnie lepsze od poprzednich szesciu.Tylko dlaczego?

·
·

Siemanko Twixvol ! Witaj na nowej platformie. Tu prawie jak na yt tylko lekko wolniej^^. Mamy 7 czakramów - czakram korony - 7 - siódmy - boska świadomość. Więc i tak się czujesz.

·
·
·

Cześć Twixvol, miło tu widzieć i Ciebie :))

Tylko 7 tych czakr jest?? Znam opcje, że nieco więcej, chyba 12 ;) Np. czakra "gwiazda duszy" ;)

·
·
·
·

Tak Basia głównych jest 12 (pobocznych tysiące - tam właśnie wbija się igły z akupunktury), ale ja pisałem mając na myśli tylko ciało fizyczne.

·
·
·
·
·

Tysiące, wow :D I czakramów nie da się na serio skasować żeby był tylko jeden główny? Bo niektórzy wierzą, że się pozbyli tych "okropnych" czakr ;)

·
·
·
·
·
·

I czy powiesz coś więcej o tych dodatkowych czakrach? ;)

·
·
·
·
·
·

Skasować niby jak ? Zbysio używa takiej terminologii, ale czakramy to nie posty na internecie, że się je kasuje - czakramy to nasza egzystencja, nasza siła napędowa, nasze JA, zasadność funkcjonowania całej naszej istoty - jak je kiedyś nazwałem wielowymiarowe kanały informacyjne. Zbyszek to by sobie lepiej skasował program głupoty:))) Bo to akurat można zrobić xD

Czy opowiem o dodatkowych czakramach ? Myślę, że nie - o tym mówi Ajurveda/akupunktura jeśli Cię ten temat interesuje. Ja poruszam temat czakramów tylko dlatego, że kilka z nich odpowiada za samoświadomość. A już szczególnie ten siódmy skąd wzięło się powiedzenie czuję się jak w 7 niebie. Zbyszkowi celowo zależy na ich uśpieniu bo wtedy przestałby być potrzebny jako nauczyciel. A on nie działa jak ja - on się z tego utrzymuje.