NADZIEMNY RUCH OPORU

in #polish3 years ago (edited)

Postanowiłem jako patriota przyłączyć się do Nadziemnego Ruchu Oporu. Dzisiejszy rząd "Polski" sprawujący władzę jest przeciwko nam... Co tu się w "Polsce" dzieje? Muzeum Polin obrażający Polaków na terenie "Polski". Semityzm, Banderyzm, ANTY-Polonizm! Wszystkie dotychczasowe rządy III RP (PSL, PO, PiS) to najgorszy ściek! To OKUPANCI! Polska jest wystawiona na zagrywki korporacji. Nasz "sojusznik", jakim jest USA (Tak btw je*ać rząd USA) nas zdradza! Nie ma sojuszu między "Polską", a USA! A co się dzieje na naszym podwórku? Ukraina wygłasza "mowę nienawiści" (to stwierdzenie nie ma w rzeczywistości żadnej definicji, ale skoro funkcjonuje, to je użyję). Mówi, że Odra powinna stanowić granicę niemiecko-ukraińską. Tak powiedział ukraiński konsul w Hamburgu! My - Polacy jesteśmy w tym kraju traktowani najgorzej! Pamiętacie takie sytuacje, jak to, że Polak został zadźgany nożem na śmierć przez Turka z kebaba? Został zabity za to, że ukradł musztardę i keczup! SĄD GO UNIEWINNIŁ! W tym samym kraju w tramwaju Polak, który napluł na Turka (nie bronię go, było to działanie obrzydliwe i o podłożu szowinistycznym, sam bym dał w mordę temu całemu Polaczkowi) za to, że nie jest Polakiem. SĄD SKAZAŁ GO NA WIĘZIENIE! W naszym kraju możesz zabić Polaka, ale nie możesz obrazić obcokrajowca! To nazywam dyskretnym ludobójstwem! To nie jest Polska, którą znam z bohaterskich czynów! Nasz kraj jest ośmieszany i osłabiany, do tego PiS finansuje banderowców na Ukrainie! To skandal! Robią to z NASZYCH pieniędzy publicznych bez naszego przyzwolenia! Jesteśmy niewolnikami III RP! III RP, to nie Rzeczpospolita Polska! To jej nędzna parodia!

My - Polacy musimy przeciwdziałać! Dlatego ja deklaruję dołączenie do Nadziemnego Ruchu Oporu, który ma na celu zbojkotowanie obecnego rządu... pfu! OKUPANTA! Będę zabierał się za produkcje bojkotujące III RP, będę namawiał do NIE płacenia podatków! Pewnie część sobie pomyśli: Łatwo powiedzieć, trudno zrobić. A więc ja wam mówię, że wiszę Morawieckiemu PITy za obracanie kryptowalutami na giełdzie. A takiego, o! Gówno mu dam! Nigdy nie odprowadzę tego PITu! Skurwysynki nawet mi tego nie udowodnią bo to blokchain, którego te zdradzieckie mordy na szczęście nie są w stanie zablokować, ani rozszyfrować! :D Jest to technologicznie niemożliwe! Dumnie będę wykorzystywał niemożliwą do zhakowania technologię blokchain do obnażania i przeciw stawiania się temu całemu burdelowi! Polacy, OBUDŹCIE SIĘ! Musicie odmówić posłuszeństwa cywilnego! Ja już odmówiłem! Róbmy to wszyscy, tego okupanci najbardziej się boją!

Deklaruję się jako suweren II Rzeczypospolitej Polskiej!

Wstrzymuję moje dotychczasowe serie, i będę się skupiał wyłącznie na produkcjach ośmieszających, obnażających i krytykujących polski rząd! Będę w każdej z nich namawiał do tego, do czego namawiam już w tym poście!

Po więcej informacji o N.R.O., zapraszam na te filmy:


Sort:  

Skurwysynki nawet mi tego nie udowodnią bo to blokchain, którego te zdradzieckie mordy na szczęście nie są w stanie zablokować, ani rozszyfrować! :D Jest to technologicznie niemożliwe!

Ale rozumiesz, że Blockchain działa tak, że wszystko jest publiczne i każda jedna transakcja jest do "odszyfrowania" ludzkim okiem? Wystarczy kilka minut żeby policzyć ile zalegasz podatku i zamknąć cię za oszustwa podatkowe.

Flaguję, bo namawiasz do łamania prawa, i broń boże ktoś cię jeszcze posłucha i pójdzie siedzieć. Propaguj sobie co chcesz, ale nie namawiaj do tego innych mówiąc "JEST TO NIEMOŻLIWE ŻEBY TO WYKRYLI!" kiedy twoje rozumienie blockchaina kończy się na tym, że jest na nim jakaś enkrypcja.

Do jakiego prawa człowieku? Konstytucja III RP jest nielegalna, a więc obecne rządy są NIELEGALNE. Jeśli obecne rządy są nielegalne, prawo ustanowione przez nich NIE JEST PRAWEM! To oni łamią prawo! Nie namawiam do przestępczości, tylko do sprzeciw stawieniu się obecnemu oprawcy naszego narodu! Kiedy system jest patologiczny, trzeba go zniszczyć! Flaguj sobie, co chcesz, ale razi mnie twój poziom patriotyzmu...

"Blockchain działa tak, że wszystko jest publiczne i każda jedna transakcja jest do "odszyfrowania" ludzkim okiem? Wystarczy kilka minut żeby policzyć ile zalegasz podatku i zamknąć cię za oszustwa podatkowe."

Nie, człowieku! Nic nikomu nie zalegam bo nie biorę pożyczek. Poza tym nie ma czegoś takiego, jak pożyczka w kryptowalucie. Nawet samo NBP powiedziało, że kryptowaluty nie są oficjalne uznawane, więc... Sam widzisz. :) Proponuję jednak rozważyć głos pod tym postem. To świadczy o twoim nastawieniu do Polski...

Do jakiego prawa człowieku? Konstytucja III RP jest nielegalna, a więc obecne rządy są NIELEGALNE. Jeśli obecne rządy są nielegalne, prawo ustanowione przez nich NIE JEST PRAWEM!

Rząd ustanawia prawo. Nieważne jest, czy w twoich oczach ono nie jest prawem. Jest ono prawem. Tak działa rząd.

Mów sobie co chcesz i przypisuj do tego ideologię. Łamiesz prawo - idziesz siedzieć. Koniec dyskusji. Nie będę popierał propagowania treści niezgodnych z prawem bo mogą prowadzić do ludzi, uwaga, łamiących prawo i kończących w więzieniu, bo uwierzą w twoje majaczenie od rzeczy.

Nic nikomu nie zalegam bo nie biorę pożyczek.

Słuchaj, z całym szacunkiem, skończ 18 lat - zrozumiesz realizm życia które nie obraca się wokół twoich ideałów. Nie chcesz płacić podatku - nie płać, twoje konto jest bardzo łatwo powiązać z fizyczną osobą z racji na twoje udzielanie się na grupach facebookowych. Życzę powodzenia tłumaczeniem się w sądzie, że żądanie podatku jest niezgodne z prawem, że trzeba zmienić konstytucję. Będziesz to opowiadał kolegom na więziennej stołówce.

Ja majaczę od rzeczy??? Proszę, obejrzyj ten film:

Jesteś indoktrynowany przez obecnych OKUPANTÓW, A NIE RZĄD. Więc ci wybaczam bo nie wiesz, co się dzieje. To nie jest konstytucyjny rząd i na tym zakończmy ten aspekt dyskusji.
Co do kryptowalut. Z całym szacunkiem, ale wiek nie wpływa na to, jak rozumiesz ideały życia, ani na twoją widzę. Chodzi o to, jak patrzysz na świat i jak słuchasz informacji. Jest w tym kraju mnóstwo ludzi, którzy nie tylko skończyli 18 lat, ale również dożyli wieku emerytalnego... i jak jest z inteligencją takich ludzi? Otóż większość z nich dalej wierzy w bóstwa w chmurach. Jest to doskonały przykład tego, że stary nie znaczy mądry. No dobra... co do kryptowalut: portfel na kryptowaluty NIGDY nie był, nie jest i nie będzie powiązany z osobą fizyczną!

Jesteś typem osoby, która pozwala pierwszemu lepszemu i silniejszemu okupantowi na dosłownie wszystko! Więc nie przeszkadzaj prawdziwym Polakom w odzyskaniu niepodległości! Mnóstwo ludzi, którzy są zapamiętani jako bohaterzy narodowi i dzięki którym Polska choć na chwilę odzyskała niepodległość, ŁAMALI ÓWCZESNE PRAWO... Łamali je, żebyś ty nie musiał łamać! Ale znowu nadszedł czas, w którym trzeba umieć się sprzeciw stawić oprawcy Polski. I prawdziwi patrioci tak zrobią! Ty nie chcesz, nie słuchaj się mnie. Ja nic ci nie narzucam. Ale pozwól ludziom chociaż dowiedzieć się, jaka jest sytuacja! Nie blokuj informacji!

Tobie po prostu brakuje odwagi... i na tym twoja polskość się kończy. Przykro mi. Żegnam.

Dura lex, sed lex.

Jeśli naprawdę nie rozumiesz tego konceptu, to szczerze nie widzę dalszego powodu do dyskusji. Prościej ci tego napisać nie mogę.

W historii nigdy nie było "bohaterów" którzy bohatersko wkładali sobie więcej pieniędzy do portfela. Nie zgrywaj boga gdy jedyne prawo jakiemu stawiasz opór to to, które zagląda w twój stan finansowy.

Hmmmm. Nie tylko, zapoznaj się z moim najnowszym postem o problemie demokracji w parlamencie III RP. Tam nie ma nic o pieniądzach.


Dobrze że o tym wspominasz, ale on nie musi się martwić o płacenie podatków bo nic nie zarabia. Ja mam nadzieję że za kilkanaście lat gdy w Polsce będą rządzić przedstawiciele narodu a nie popychła wybrane przez szefów partii, on będzie mógł powrócic do tego postu i powiedzieć: patrzcie ja mając 14 lat byłem świadomy i walczyłem z tym chorym pseudodemokratycznym systemem


Pieniądze wypłacę jak będzie rządzić II RP. :P

Dzięki. :D https://steemit.com/polish/@polskiarrow/dlaczego-zydzi-chca-do-polski
Napisałem posta wyjaśniającego dlaczego żydzi chcą tak bardzo do Polski.

To patrz teraz.
NIE BĘDĘ PŁACIŁ PODATKÓW
BĘDĘ HANDLOWAŁ NARKOTYKAMI I BRONIĄ
A DO POLITYKÓW BĘDĘ STRZELAŁ.
Teraz czekam co się stanie.

Prawda. Blockchain nie zapomina:)
Miłego dnia:)

To prawda, że blokchain nie zapomina... ale też chroni. Tu nie da się namierzać użytkowników. A jeśli chodzi o deklarowanie przestępstwa. Dla mnie przestępstwo to zabicie, pobicie, zgwałcenie innej osoby itp. Napisałem, co myślałem o III RP i nawet jeśli ktoś inny na Steemit mi to wytknie, to co? Czy protestujący w Solidarności dbali o opinię publiczną ludzi dostosowujących się do PRL? Otóż nie! I dlatego część z nich została zapamiętana jako bohaterzy narodowi.
PS. Z bandyckimi podatkami dochodowymi nie da się walczyć, bo pracodawca odprowadza je za ciebie. Jednakże tam, gdzie się da... Ile ludzi pracuje na czarno i nic im się nie dzieje?

Generalnie zgadzam się z twoimi poglądami w 100% ale @kapitanpolak ma rację. Niema sensu walczyć z systemem w taki sposób żeby dawać mu na siebie haki. Może i jest to odważne ale to jest ten typ odwagi co szarża z bagnetem na czołg. nic to nie zmieni bo system właśnie na taki typ oporu jest przygotowany.

Żeby coś zmienić trzeba uderzać tam gdzie lepiej uzbrojony i przygotowany, wróg się nie spodziewa a "twierdza" podatki w każdym państwie jest akurat w obecnej chwili najbardziej nie do zdobycia.

warto najpierw osłabiać wroga przez forsowanie ustaw uniezależniających polaków od państwa takich jak prawo do posiadania broni bo jak po ciebie przyjdą to nawet nie będziesz miał się czym bronić ;], usunięcie nakazu szczepień bo mogą ci zniszczyć zdrowie pod pretekstem epidemii, ograniczenie biurokracji ponieważ w zawiłosci kruczków obecnie zawsze mozńą znaleźć haka na niewygodnych gości czy też głupich przepisów jak chociażby ten zakazujący rolnikom obsiewanie pól ziarnem z własnych zbiorów które tak naprawdę sprawia że nie możesz nawet stać się samowystarczalny żywieniowo a gdzie tu mowa o zniesieniu podatków które są rdzeniem istnienia każdego państwa tak naprawdę?

Tylko pojawia się pytanie, gdzie nabyć broń. Bo co najwyżej to na kulki. :/

właśnie dlatego trzeba walczyc o prawo do posiadania a wtedy problem sie rozwiąże bo na wzór USA pojawią sie legalne sklepy z bronią w mieście

Na filmie z prezydentem II RP była informacja, że w drugiej połowie czerwca tego roku będzie w Warszawie protest przeciwko obecnym okupantom. Postaram się tam pojechać domagać się tego prawa. Choć nie jest pewne, czy pojadę.

jak masz takie możliwości to jedź i naciskaj. Trzeba działać bo ten nasz biedny kraj to już niestety pomału do mieszkania się nie będzie nadawał.

może jeśli chodzi o celność to tak jednak kluczowym czynnikiem jest szybkostrzelność i wygoda użytkowania. Niestety taka broń daje nam jedynie niewielką przewagę w starciu z kimś uzbrojonym chociażby w zwykłego glocka a co dopiero w karabin albo automat;]

If you can see this message... You are the resistance!

o podziemna :) szkoda że Konrad już mało nagrywa

Gdy słyszę że ktoś zakłada nową partię to mi scyzoryk sam się otwiera w kieszeni, jego inicjatywa to narazie utopia, którą rozumieją tylko nieliczni

Ja już tam dołączyłem chyba 2 tygodnie temu. :)

Zdążyłem już zapomnieć o tej inicjatywie 1polska.pl. Sam nie wiem kiedy to powstało, ale jakoś kilka lat temu. Myślałem, że projekt umarł...

Why is this nsfw?

Hej
Nie mogę zgodzić się z Tobą by nie płacić podatków. Podatki należy płacić.

Ale co trzeba zmienić by nie były tak wysokie:

  1. Powinny być one jak najbardziej klarowne, a metoda poboru jak najtańsza. Dziś sama ustawa podatkowa to ponad 100 stron a do tego nowelizacje, przypisy i interpretacje.
  2. Stałość prawa i nie działanie wstecz. Niestety urzędnicy potrafią zupełnie dowolnie interpretować różne przepisy. Co nie może być miejsca. Poza tym prawo nie powinno dawać możliwości czegokolwiek interpretować, powoduje to, że są "równi i równiejsi".
  3. Tak naprawdę podatki płacą najubożsi, bo jeśli na reke zarabiasz najniższą krajową obecnie około 1400 zł to Twój pracodawca płaci za ciebie około 1000 zł podatków (zus, zaliczka pit, jakieś fundusze), a ty tych pieniędzy nawet nie widzisz.
  4. Rozdawnictwo i programy socjalne, powoduje u ludzi brak motywacji bo mam dzieci i dostaje na każde +500 do tego deputat na więgiel, książki jakieś rodzinne i inne świadczenia. Więc po co pracować jak dadzą.
  5. Zlikwidować niepotrzebne urzędy (Urząd pracy) np. Kilka lat temu, po szkole korzystałem z ich usług, to jedyne co znaleźli to praca 40 km od domu za 1200 zł na rękę. a szkolenia z przedsiębiorczości to jakaś paranoja. Jak napisać CV czy jak rozmawiać. Masakra. Przecież to wszystko jest w internecie.

Zapewne znalazł bym jeszcze trochę różnych rzeczy.
Zapraszam do komentowania

Z każdym punktem się zgadzam, a tę listę bym rozbudował jeszcze i to mocno ;)

Co do punktu 3. to jest to bardzo sprytny zabieg miłościwie nam panujących różnych rządów - dzięki podziałowi ZUSu i podatków miedzy pracownika i pracodawcę, pracownik widzi, że mało zarabia i ma pretensje do pracodawcy zamiast do ustawodawcy.

Punkt 5 - skoro w Urzędach Pracy pracują ludzie, którzy specjalizują się w poszukiwaniu pracy dla bezrobotnych, to na pewno dadzą sobie radę i znajdą ją dla siebie po zamknięciu urzędów. Jeśli nie, to będzie to jedynie dowód na to, że urzędy te są całkowicie zbędne.

Z wieloma punktami się zgodzę, ale i tak nie będę płacić podatków (choć powinienem), kiedy mam te pieniądze w ręce. Na przykład za kryptowaluty giełda nie odprowadza ich automatycznie za mnie. :D Z resztą tych punktów rząd na pewno nie zrealizuje więc tam, gdzie się da, bojkotwać trzeba.

"A takiego, o! Gówno mu dam! Nigdy nie odprowadzę tego PITu! Skurwysynki nawet mi tego nie udowodnią bo to blokchain, którego te zdradzieckie mordy na szczęście nie są w stanie zablokować, ani rozszyfrować! :D Jest to technologicznie niemożliwe!"

Skarbówka będzie Cię ścigać na podstawie informacji podanych przez polskie giełdy, gdzie dokonujesz wymian pln-krypto, krypto-pln i krypto-krypto.

Nie dokonuję wymian PLN-krypto. Dokonuję wymian BTC-krypto. ;) I robię to na chińskiej giełdzie, a nie na polskiej. Na polskie na razie nie wchodzę.