"Antysemici i nieudacznicy" - Jonny Daniels o POLAKACH!

in polish •  last month 

Jonny Daniels postanowił jak zawsze w rasistowski i szkalujący sposób skomentować protest Polonii przeciwko Just Act 447.

Jak mówi:
"wszyscy wiemy, że to nie było nic więcej niż banda antysemitów i nieudaczników (...)"

picture_5cb0ea84bfc15.jpg

To jest niedorzeczne by w przestrzeni publicznej miały miejsce takie anty-polonistyczne wygłoszenia oraz skandaliczne i obelżywe określenia wycelowane w grupę osób! Tak potraktował Polaków "przyjaciel Polski", który już dawno za swoje skandaliczne wypowiedzi powinien dostać zakaz przebywania na terenie Polski! Mam nadzieję, że na marszu suwerenności 11 maja odpowiemy na te obelgi jeszcze głośniej! Polacy to nie są antysemiccy chłopcy do bicia w mediach masowego przekazu! Nie jesteśmy antysemitami! Nie jesteśmy nieudacznikami! My jesteśmy Polakami i nie pozwolimy sobie na takie traktowanie!

Przypominam, że Jonny Daniels współpracuje ze swoją syjonistyczną bandą anty-polonistów i złodziei z Izraela i robi wszystko, że zawłaszczyć sobie Polskę, a każdy głos sprzeciwu i oporu nagłaśniany jest jako faszystowski i antysemicki akt, bo przecież tak robi każdy faszysta, który się z tym ukrywa... wyzywa od faszystów wszystkich dookoła by samemu na niego nie wyjść!

https://robertbrzoza.pl/post/banda-antysemitow-i-nieudacznikow-daniels-o-protestach-polonii-przeciw-ustawie-447

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!