Nadchodzą Polish Cleaners!

in #polish2 years ago

Steem to wolność słowa, ale z czego już mało osób zdaje sobie sprawę, ta wolność słowa jest wyznaczana przez udziałowców całej sieci - są nimi użytkownicy. Bo Steem Power to nie tylko moc głosu, ale właśnie wielkość udziału w całym systemie. Im większe SP, tym większa możliwość oceniania czy coś jest wartościowe lub może powinno zostać zakopane.


Luis_molinero - Freepik.com

Jest wiele inicjatyw na platformie, które starają się promować dobre treści i udostępniać je dalej. Polscy użytkownicy mają okazję uczestniczyć w dwóch projektach kuratorskich, a dodatkowo wielu Polaków siedzi głównie na #polish i głosuje prawie wyłącznie na polski kontent. O promowaniu można znaleźć dziesiątki postów, o ile nawet nie setki, z jeszcze większą ilością porad.

Ale co z postami, które zaniżają wartość sieci? Co z treściami, które kompletnie nic nie wnoszą do systemu, łamią ustalone przez społeczność zasady lub wręcz nie są zgodne z prawem?

I tu właśnie wchodzą Polish Cleaners. Cali na biało.


BusyBeesCleaning

Jesteśmy kilkuosobową grupą użytkowników z doświadczeniem na platformie i chcemy dbać o dobrą jakość kontentu polskiej społeczności. Nasze decyzje są zawsze podejmowane demokratycznie - nigdy nie jest to opinia jednostki.

Oznaczcie nas w poście, wklejcie link na czacie lub skontaktujcie się w inny znany wam sposób. Jesteśmy po to, aby wam pomagać. Każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie i nigdy nie będzie to robione z automatu. Polish Cleaners to ludzie, a nie boty.

Czym się będziemy sugerować podczas naszego wewnętrznego głosowania? Zasady nie są chyba skomplikowane.

Za co można otrzymać flagę:

 • plagiat tekstu, grafiki lub filmiku (jeżeli chcesz się podzielić ciekawym znaleziskiem to wyłącz monetyzację lub opublikuj to przez Strimi),
 • pornografia (#polish nie jest odpowiednim miejscem do publikowania takich rzeczy),
 • obrażanie innych lub udostępnianie danych (chyba nie trzeba tłumaczyć),
 • pool rape lub przesadne wykorzystywanie systemu (wszelkie sztuczne próby podbijania wynagrodzeń oraz widoczności trending postów i komentarzy),
 • spam reklamowy i piramidy finansowe,
 • promowanie zachowań niezgodnych z polskim prawem.

Za co można otrzymać ostrzeżenie (lub flagę tymczasową):

 • brak oznaczenia #NSFW (dla treści nieodpowiednich do pracy / dla dzieci),
 • złe tagowanie (nieadekwatne do zawartości),
 • post w innym języku (lub z brakiem języka polskiego),
 • bardzo niska jakość kontentu (dobrym przykładem mogą być memy).


Welcomia - Freepik.com

Mamy nadzieję, że pomysł wam się spodoba i docenicie nasz wkład w polską społeczność.

Póki co, musimy najpierw zebrać trochę reputacji :)

Liczymy na wasze wsparcie!

Sort:  

Od siebie daję wsparcie w delegacji wysokości 50 SP

Jeśli ktoś chce coś delegować to można użyć do tego linku steemconnect:
https://steemconnect.com/sign/delegateVestingShares?delegator=rafalski&delegatee=polish-cleaners&vesting_shares=101875.583800%20VESTS

(w link można kliknąć z ciekawości, dopóki nie potwierdzisz operacji nic się nie stanie)

Zamiast rafalski wklej swój nick, vesting shares musi być liczbą z 6 miejscami po przecinku, vesting/sp ratio obliczysz tutaj: http://www.steemdollar.com/vests.php

Dziękujemy!

Dorzucam 100 sp delegacji ;)

Dziękujemy!

Podoba mi się ta inicjatywa. Chciałbym pomóc w czyszczeniu polskich tagów, jednak nie oddając część mocy jako delegacji. Wolałbym wesprzeć projekt bardziej bezpośrednio.
Widzę to tak że raz w tygodniu przygotowywana jest lista artykułów niezgodnych z zasadami i wedle mojego uznania dokładam swoją cegiełkę w postaci oflagowania części z nich.

Są w planach sprawozdania tygodniowe, jednakże w wielu przypadkach może to być za późno na reakcję. Jeżeli chodzi o wsparcie to zawsze można głosować na nasze komentarze :)

Super. Wrzucę jakieś drobne jako dotację, zamieńcie na SP. Resteem.

Waszą inicjatywę streszczę w kilku słowach:

Cyfrowe sprzątanie Steemit zarządzane przez ludzi.

I pozamiatane!

Resteem :)

Super inicjatywa :) Powodzenia :)

Witam. Ciekawa inicjatywa tylko kto się za nią kryje ?

delegacja.png

Dawno nie udzielałem się na #polish - jestem zabiegany z Utopian, ale dalej czuję się częścią społeczności. Macie - jak będziecie dobrze działać, chętnie zostawię więcej ;).

Czyli cenzura jak rozumiem? Nie róbcie ze steema drugiego YT lub FB moim zdaniem flagowane powinny byc wyłacznie przestepstwa. A nie, "bo ktos poczul sie urażony" to biegnie poskarżyc pani.

Jeżeli użytkownik za pośrednictwem Internetu pomówił inną osobę, grupę, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności to czyn ten jest zagrożony karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. Internet zalicza się bowiem do środków masowego komunikowania, przy użyciu którego sprawcy zniesławienia grozi surowsza odpowiedzialność karna niż przy typie podstawowym tego przestępstwa. Analogiczną odpowiedzialność ponosi sprawca zniewagi w sieci, który obraził lub ośmieszył pokrzywdzonego za pomocą zwrotów powszechnie uznawanych za pogardliwe i naruszające godność pokrzywdzonego.
Odpowiedzialność karna za hejt w internecie

tylko jakie są kryteria hejtu w internecie? czy czytanie policyjnych statystyk to hejt? czy mówienie że muzułmanin uciął komuś głowę to hejt? czy krytyka zachowań zboczeńców to też hejt? przecież zawsze ktoś sie zgłosi kto poczuje sie urażony... i co wtedy? będziecie każdego flagować? to są praktyki z YT

A czy nazwanie kogoś w filmiku atencyjną kur...ą to hejt?

jeśli bezosobowo kierowane do ogółu to nie. aczkolwiek można udać sie do sądu i sprawdzić :) natomiast personalnie do konkretnej osoby to tak. Z tym że ja jeszcze raz zwracam uwagę że boję sie że pójdzie to wszystko w stronę cenzury. bo właściwie wszystko można zachachmęcić że jest to hejt

W takim razie odpowiemy: Nie tolerujemy ataków personalnych, a jest też różnica między przedstawianiem faktów a zwykłym chamstwem.

Wersja ok: muzułmanin obciął komuś głowę
Wersja nie ok: ten [cenzura] i [cenzura] muzułmanin to [cenzura] i [cenzura] komuś głowę

Nie róbmy z siebie zwierząt jakimi są według nas ci, o których chcemy mówić.

ok w takim razie stwierdzam że nie chcecie cenzury :) Więc życzę powodzenia w projekcie.

Wszystko dobrze jednak to prawo było wielokrotnie nadużywane w Polsce przez sądy w stosunku do przypadków głoszących kontrowersyjne poglądy. np przedstawiajace w złym świetle żydów lub też w stosunku do dziennikarzy i blogerów którzy pisali o nieprawidłowościach w różnych gminach.

Jaką mamy gwarancję że z czasem polish cleaners również nie zaczną w sposób nieuczciwy i naginany pod własną interpretację stosować owego prawa?

Inna sprawa że polskie prawo oraz prawo unii europejskiej, ostatnimi czasy coraz bardziej ogranicza wolność słowa np pojawiły się propozycje zniesienia prawa cytatu. Czy zamieracie się wiec dostosowywać do wciąż naginanych w stronę cenzury przepisów czy tylko ograniczyć do blokowania chamstwa?

Wiesz za co lubię Steemit? Za to, że w każdej chwili można sprawdzić zasadność takich argumentów jak Twoje. Rozwalą cały system społeczności powiadasz. A jak Ty przyczyniasz się do budowania społeczności, skoro głosujesz przede wszystkim na siebie? Bardzo prospołeczne.

.

Na szczęście to Twoje "prawie wszyscy" jest wzięte z sufitu. Gdyby tak było, to "prawie wszyscy" mieliby zera lub jakieś pojedyncze centy pod postami.
Obudź się chłopie, nie zasłaniaj się nieprawdziwymi ogólnikami o społeczności i wolności. Nikt Ci nie dyktuje , co masz publikować, ale przyjmij do wiadomości, że tylko część użytkowników ma takie podejście, że VP stara się używać tylko na upvoty i po prostu Cię zignoruje. Duża część widząc powód do flagowania, flagować będzie, bo to ich prawo.

.

Bo dajesz tag #polish, a tu wiele osób, w tym również ja, jeżeli ma chwilę czasu, to poświęca go na działalność kuratorską. Kurowanie się po prostu opałaca. Nie każdy jest w stanie codziennie stworzyć post o takiej jakości z jaką chce być kojarzony, bo to jest po prostu pracochłonne, za to prawie każdy znajdzie kwadrans, żeby poprzeglądać nowe posty w wybranym tagu i dokonać oceny. Pojawiasz się z postem w "nowych", więc licz się z tym, że krąg potencjalnych odbiorców jest spory.

Jeżeli na podstawie jednego posta użytkownik uznaje, że jesteś potencjalnym pool raperem lub szkodzisz platformie umieszczając teści niezgodne z prawem, to licz się z tym, że pod tym kątem sprawdzone zostaną wszystkie Twoje posty.

Bo to jest przykład - nie wchodzą tylko Twoi fani, ale ludzie, którzy przeglądają dany tag. To co? Nie dasz żadnego tagu, który mogą przeglądać użytkownicy?

Tak - zagłosowali 1 raz na swój post i 10 razy na wpisy innych użytkowników.

Tak, a przy tym dajesz pełny upvote (bo tylko taki masz) każdziutkiemu własnemu komentarzowi. Zobacz ile VP tylko w dyskusji pod tym postem zużyłeś wyłącznie na siebie.

Mi to w niczym nie przeszkadza. Próbuję wyjaśnić Ci, dlaczego ludzie uznają, że warto zmarnować VP akurat na Ciebie.

To Ty decydujesz, jak gospodarujesz swoimi udziałami w platformę, a i ludzie, którzy zainwestowali więcej mają wolność decyzji o swoich środkach.
Zwracam jednak uwagę na to, że piszesz o społeczności, straszysz społeczną szkodliwością polish-cleaners, a sam jesteś dla społeczności kleszczem.

słabe jest flagowanie za wulgaryzmy

Za wulgaryzmy są prośby o dodanie taga #nsfw. Flagi są za hejty i obrażanie innych.

Czy mogę wiedzieć, za co dostałem flagę pod tym postem: https://steemit.com/polish/@polskiarrow/moja-reakcja-na-zachowanie-posla-janusza-sanockiego#@bartheek/re-polskiarrow-moja-reakcja-na-zachowanie-posla-janusza-sanockiego-20180424t213112434z ?
Przecież tam nie było przekleństw, hejtu, ani obelg, jak napisaliście w komentarzu. Co jest tym razem nie tak???

Przyznać się kto siedzi w grupie😀 Powodzenia!


Welcome to Steemit @polish-cleaners!

I wish you much success and hope you find Steemit to be as rewarding and informative as I have.

Here are some links you might find useful.
Your stats on SteemNow
Your stats on SteemWorld
Your stats on SteemD
How to use Minnow Booster
How does Steemit actually work?

Introbot is hosted and managed with donations from @byColeman to help make your journey on Steemit be truly rewarding. Your feedback is always welcome so that we may improve this welcome message.
Oh yea, I have upvoted you and followed you. Many blessings from @introbot & @bycoleman

To będziecie mieli trochę roboty.

No i prawidłowo! Resteem ;)

Generalnie ... ok.

Może się czepiam, jednak proszę o wytłumaczenie tego punktu:

 • post w innym języku (lub z brakiem języka polskiego),

Dlaczego uważacie, że można w tym tagu mieć tylko polskie posty?

Bo na #polish piszemy po polsku, to jest tag polskiej społeczności :) Oczywiście posty dwujęzyczne tez są mile widziane pod warunkiem że jednym z języków jest polski.

Chciałbym usłyszeć to od @polish-cleaners

Bo na #polish piszemy po polsku, to jest tag polskiej społeczności :) Oczywiście posty dwujęzyczne tez są mile widziane pod warunkiem że jednym z języków jest polski.

Właśnie przez osoby takie jak wy ta platforma nigdy nie będzie miała realnego sensu przebić inne. Pozdrawiam panie które zdjęły wszystkie posty za co? Za nic.

Congratulations @polish-cleaners! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of comments received

Click on any badge to view your own Board of Honor on SteemitBoard.
For more information about SteemitBoard, click here

If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Upvote this notification to help all Steemit users. Learn why here!

[BOT] Witamy polish-cleaners na #polish, tagu używanym przez Polaków do publikacji polskich treści w ekosystemie Steem (np. Steemit czy Busy). W ekosystemie Steem wspiera się oraz nagradza się nową i autorską twórczość.

 • Plagiaty oraz kopiowanie cudzej twórczości są niemile widziane przez społeczność i mogą doprowadzić do ukrywania wszystkich publikowanych postów danego użytkownika.
 • Wszelkie szczegóły związane bezpośrednio z twoim kontem i twoimi postami znajdują się na steemd.com.
 • Posty zawierające takie rzeczy jak nagość, pornografia, wulgaryzmy czy przemoc powinny zawierać dodatkowo tag #nsfw (Not Suitable/Safe For Work).
 • Wiele ciekawych i bardziej szczegółowych informacji można przeczytać w FAQ dla zupełnie początkujących użytkowników Steemit.
 • Parę dobrych praktych na temat zachowania na steem przeczytasz tutaj.
 • Posiadamy polski serwer Discord.
 • Istnieje polski kanał na oficjalnym czacie, który wymaga osobnej rejestracji.
 • Jeżeli chcesz ładnie formatować swoje posty, to spójrz na poradnik stworzony przez społeczność Markdown.
 • Przegląd wydarzeń i informacje o polskich, steemowych tagach, możesz znaleźć na @kurator-polski.
 • Lista wszystkich tagów wykorzystywanych przez polskich użytkowników znajduje się tutaj
 • Tutaj uzyskasz parę informacji nt. wspierania danych tagów tematycznych przez kuratorów.

porządek musi być :)

Bardzo źle zrobiony Bot !!!!!
Nie odróżnia spamu od przekazania ludziom jakiś fajnych informacji, gdzie coś zdobyć lub zarobić. Mi i wielu osobom ten Bot sie nie podoba !!! Wiem jedno że już sie ludzie skrzykują żeby go minusować i dawać flagi. Musicie coś z tym zrobić, żeby nie było niepotrzebnej jatki .

Za flagowaliście post z mojego portalu którego jestem właścicielem ! . Inicjatywa może i fajna ale bez zebrania wywiadu robicie tylko komuś kuku.

Pozdrawiam
SwiatPracy.pl

ADMINISTRATOR: XeeZik

Kim Wy jesteście aby ustalać normy? Dla jednych spam czy hejt miesci się w normach a dla Was już niekoniecznie. Jak dla mnie to niczym nie odbiegacie od YT i innych mediów społecznościowych. Druga sprawa to kto zapłaci, będzie przez Was wypromowany. Jesteście dla kasy i to nie ma nic wspólnego z etyką i dobrymi treściami. Takie jest moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać.

@polskiarrow wiesz dlaczego nie osiągniesz wiele? Bo nie masz szacunku do nikogo i niczego. Nie szanujesz ani widzów, ani czytelników. I nie rozumiesz najważniejszej zasady wolności słowa i swobody wypowiedzi - twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna moja. Ty się nie rozwijasz, bo rozwój to zmiany pozytywne, ty albo siedzisz ciągle, albo aspirujesz do sieciowego rynsztoka. Nie dziw się, że ludzie bądą to krytykowali i sięgali po narzędzia, jakie mają do dyspozycji, żeby wyrażać swój sprzeciw wobec takiej formy i treści.

Nie wiem kim jesteś, ile masz lat i to bez znaczenia. Znaczenie ma to, że steemit nie jest bastionem dla ludzi, którzy maja w poważaniu innych. Jest społecznością. I jeśli w pierwszych krokach plujesz i lżysz tę społeczność z powodu różnicy zdań - nie wróżę CI przyszłości w jakichkolwiek mediach.

Ogłaszasz że YT cię zablokował. Otóż NIE. Zablokowali Cię, zgłosili użytkownicy YouTuba, którym nie odpowiadało to co robisz i być możne jak to robisz. YT nie blokuje sam, nie interesuje się takimi małymi kanałami ze swoja maszyną, algorytmami i wysokopłatnymi stanowiskami. NO chyba, ze znajdzie się kilku użytkowników, którzy taki kontent zgłoszą - wtedy to co innego. Niska oglądalność, w twojej mądrości, nie wskazał na to, że może nie do końca jesteś niezrozumiały, tylko może trochę niestrawny?

To samo będzie wszędzie tam, gdzie zawędrujesz i gdzie są inni ludzie, którym nie okażesz szacunku, nie weźmiesz pod uwagę wrażliwości, wieku, możliwości i wytrzymałości potencjalnego widza, to równie dobrze możesz te nagrane materiały trzymać na dysku.

Zapamiętaj - każda twoja wolność jest ograniczona moja wolnością i wolnością każdej osoby cie otaczającej. I jak będziesz gryzł, pluł i kąsał bez opamiętania - ktoś nałoży Ci kaganiec. I sam będziesz temu winny. Nie opluci i pogryzieni. Bo jeśli chcesz komentować rzeczywistość, wyrażać krytykę, to zrób to przy pomocy argumentów, logiki. Nie przy pomocy słownych maczug jak werbalny prymityw. Agresja ma to do siebie, że eskaluje i lubi wrócić do adresata ze zdwojoną siłą.

I na koniec - jeśli będziesz ludzi, z którymi się nie zgadzasz, nazywał "wrzodami, kurwami, chujami, szambem", to jedyne co robisz, to pokazujesz jak niezbyt daleko odszedłeś od tego poziomu. Łapiesz trochę powietrza ze szczytu łajna, ale jesteś w nim zakopany po same uszy. I sam się w nim zakopujesz. Jest takie powiedzenie,ze się z gołębiem nie gra w szachy. I ty w tym powiedzeniu jesteś gołębiem. Srasz na szachownice i uważasz, że wszyscy muszą to akceptować, bo masz prawo do wydalania. OK - ale to nasza wspólna szachownica. Wiec albo się wypróżniasz w miejscach wyznaczonych, albo ktoś Cię z gry może wyprosić...posprząta i zarządzi twoją niewidzialność. I możesz się pieklić ile chcesz, to twoje wrzody.

Pozdrawiam.

@polskiarrow, widzisz, z @niepoprawny dzieli mnie gigantyczna przepaść światopoglądowa. W skrajnych warunkach, takich jak na przykład wojna domowa w Hiszpanii 1936-39, prawdopodobnie bylibyśmy przeciwnikami i z karabinami stali po przeciwnych stronach. Nie oznacza to, że nie mogłem wynagrodzić Go najwyższą ilością punktów w naszym steemitowym cotygodniowym konkursie. Wiesz dlaczego? Bo mam dystans do siebie, oraz chęć zrozumienia świata. Nie rzucam w ludzi mięsem i obelgami jak się z nimi nie zgadzam, bo to też są ludzi tacy jak ja. Może warto było podjąć konstruktywną rozmowę i zadać pytanie: co zrobić aby flagi zostały ściągnięte?

Cały czas nie rozumiesz. Jeśli wystawiasz cokolwiek publicznie, to przestaje być to tylko Twoje, w Twoim "zagajniczku". I podlega ocenie publicznej. Jak kanał jest tylko Twój, to publikuj prywatne filmy i nie wystawiaj ich publicznie. To proste.

Te zmiany są pozytywne według Ciebie, czy według Twoich widzów? Jeśli twórca jest arbitrem, to zobaczy co chce widzieć. Nie jest to miarodajna ocena. Póki co nadal prezentujesz rynsztokowy język i brak chociażby chęci zrozumienia problemu.

Winisz wszystkich dookoła, że za swój słaby film z personalnymi atakami (konstruktywna krytyka jest ich pozbawiona), dostałeś po łapkach. Spójrz na przyczynę, nie na skutek. Może w swojej mądrości dostrzeżesz jednak ziarnko rozsądku.

Narzędzia są używane zgodnie z wolą ich właścicieli, nie z pozwoleniem jaśnie wielmożnego pana. Jeśli ja mogę zgłosić szkodliwe treści, to mam pytać ich twórcę czy sobie tego życzy? Wyobraź sobie, że ktoś Cię zjedzie on-line. Po nazwisku. Możesz go pozwać do sądu i zażądać odszczekania oszczerstw. Pytasz go czy możesz to zrobić? Brawo!

Po pierwsze - nie zarzucaj nikomu czegoś, o czym nie masz pojęcia. Skąd wiesz, ze nie zrozumiałem? Siedzisz mi w głowie? Kolejny dar nieprzeniknionego umysłu umieszczonego we własnym odbycie. Po wtóre - flaga nie niszczy, ani nie cenzuruje. Zainwestuj w Steem Power, zagłosuj na film i przebij minusowa ocenę. Twój film jest obecny, nikt go nie zablokował, nie zniszczył. Poczytaj czym jest steem i jak działa. Flaga służy wyrażeniu sprzeciwu wobec nagradzania treści, które według dającego flagę nie powinny być promowane i nagradzane na tej platformie. Wszyscy jesteśmy jej współwłaścicielami i inwestorami. Musisz się liczyć ze zdaniem społeczności. Jest prosta metoda na uniknięcie tego - kup sobie serwer, wykup domenę i umieszczaj swoje filmy an własnej stornie i hostingu. Dopóki dzielisz przestrzeń z innymi, musisz się liczyć z ich zdaniem, krytyką i oceną.

To nie jest ograniczeni wolności słowa? Ktoś Ci zabronił robić dalej to co robisz? NIE! Jeśli w pracy (może kiedyś do niej pójdziesz), zrobisz jakieś zadanie w sposób niezgodny z przyjętymi regułami, to pracodawca może Ci powiedzieć - nie dostaniesz za to pieniędzy, bo to jest zrobione źle, niestarannie, niewłaściwie i godzi w dobre imię naszej firmy. Czytelnik i widz jest Twoim pracodawcą i może powiedzieć - to jest słabe, nie chce tego. I żadne hektolitry żółci i wiązanki twojego wulgarnego żalu tego nie zmienią.

Jeśli atakujesz kogoś osobiście, kłamiesz lub pomawiasz publicznie kogoś, to łamiesz prawo. Prawo tej właśnie osoby. I żaden przepis o wolności słowa Cię nie uchroni. Więc nie powołuj się na prawa, których nie znasz i nie rozumiesz. Jeśli dzieje się to przy użyciu naszej wspólnej platformy, to mamy obowiązek piętnowania takich zachowań, bo ma to wpływ na wizerunek i na wartość tej platformy. Nie mój czy twój. Nas wszystkich.

I znowu - flaga nic nie robi, poza ukryciem filmu. Zainwestuj pieniądze, znajdź silnych sojuszników i go sobie odsłoń. On tam jest. Bo póki co jesteś oburzony, emocjonalny i nierozsądny. Biegasz, plujesz i rzucasz we wszystkich mięsem. A nie rozumiesz podstawowych narzędzi i mechanizmów rządzących ta platformą. Zapoznaj się jeszcze raz z wiedzą czym jest STEEM, czym jest SteemIt i wróć do dyskusji. Bez obelg, wyzwisk i rzucania pustych oskarżeń. Jeśli nadal będziesz tak się zachowywał, to nieuniknione, że posypią się kolejne flagi, od obrażonych użytkowników i stracisz reputację całkowicie. To nie jest groźba, tylko przestroga. Bo ja nie chcę, żeby moje teksty były obok twoich filmów, które są bardzo słabe merytorycznie i po prostu hejterskie. I nie będę się bezczynnie przyglądał, jak wyzywasz ludzi od różnych, tylko dlatego, że twoje wrażliwe uczucia i źle rozumiane osobiste wolności, uznałeś za zaatakowane. Nie jesteś wyjątkowy, nie jesteś skarbem narodowym czy wielką gwiazdą lub talentem. Póki co aspirujesz i to bardzo słabym jakościowo materiałem.

Nadjedzie czas, że po prostu przestanę gadać z Tobą. Potraktuję Cię jak gołębia na szachownicy. Bo krzyki, przekleństwa i roszczeniowe wyżalanie się nad sobą, są chyba jedyna formą wyrazu, którą znasz. A tak się nie rozmawia. A pluć możesz z kolegami na ławce od blokiem. Tutaj też pokazujesz poziom, który wcześniej ci przypisałem. I tylko to potwierdzasz kolejnymi wypowiedziami.

Zadaj sobie pytanie, co mam zrobić, żeby te flagi zniknęły i co zrobić, żeby sytuacja się nie powtórzyła? Spróbowałeś chociaż? Czy operujesz w oburzeniu, bo to jedyne co znasz?

Wpadaj @polskiarrow na https://steem.chat/channel/polish, załóż konto i pisz do mnie. Tutaj nie chce mi się rozpisywać, tam będę w stanie Ci może pomóc.

nie, nie :P Na steem.chat rejestrujesz się oddzielnie, nie jest on połączony z blockchainem, a jest oficjalnym komunikatorem steemit, zobacz:

Rejestracja trwa minutę, bo e-mail aktywacyjny przychodzi w parę sekund ;)

Aha. Nie wiedziałem, że to jest w liście po prawej. XD Dobra, wchodzę.

Nie mogę się zalogować. Piszą, że hasło jest niepoprawne, i że nie znaleziono użytkownika o mojej nazwie...

Tak jak mówiłem, musisz się oddzielnie tam zarejestrować. Możesz wybrać dowolny nick, aczkolwiek polecam Ci ten sam co masz na Steemit, żeby było łatwiej Cię odnaleźć i zidentyfikować

Czytałeś może Steem Whitepaper?

wiadomość dla polish-CLEAN
drodzy debile bo inaczej was nie da mówić w czym wy macie problem d.tube jest platforma dla ludzi którzy wypowiadają się na różne tematy trochę sposób kontrowersyjnych dla ludzi wolnością słowa ale kurwa nie bo ponieważ przychodzi polish-clean i wszystko cenzuruje ile wlezie bo tam hejt bo wulgaryzmy itd. tak tym sposobem niszczycie reputację d.tube ja ma wrażenie że na przeszkodzie tego wszystkiego jesteście wy blokujecie Polaków którzy chcą być wolni od poprawności politycznej ale nie bo i tam musi sięgnąć. pewnie mi powiedzie że antecyjna kurwa to też hejt ale każdy klnie i wy nie jesteście stanie to podtrzymać jak powiem kurwa jednej sekucie to już lecicie mi zajebać film bo tak teraz nie mogę wrzucić film o satyryczny film o uchodzach ponieważ wy tandetni debile poczujecie się obrażeni i kurwa mi zdejmą jesteście gorsi niż support YouTube

jesteście żałośni ma szczerą nadzieje że ktoś wam pierdolnie w łeb

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.02
BTC 11985.53
ETH 395.86
SBD 1.04