Electroneum: System płatności natychmiastowej w praktyce.

in #polishlast year

Ostatnio kryptowaluta Electroneum należała do tych, które odnotowały jeden z największych wzrostów w konczącym się tygodniu. Trudno wskazać jednoznacznie powód, gdyż mimo pozytywnych newsów uważam, że rynek ciągle nie za bardzo reaguje na optymistyczne informacje. Cały czas zbyt wiele zależy od BTC. Jednak w tym artukule skupię się na czymś innym.

Electroneum chwali się swoim systemem natychmiastowej płatności. Jak czytamy w ostatniej korespondencji od Ceo ETN Richarda Ells, kryptowaluta ta połączyła łatwość integracji oraz natychmiastowe transakcje w jednym systemie. Jak więc może wygladać płatność Electroneum w sklepach, marketach itp ? Polecam zobaczyć wideo poniżej.

Według mnie wyglada, to obiecująco. I dokładnie tak jak mówił Rihard Ells, ten system płatnosci faktycznie jest natychmiastowy. Wydaje mi się również, że wielu inwestorów zaczyna dostrzegać, że cena tej kryptowaluty w porównaniu do potencjału jest obecnie bardzo niska dlatego rośnie zainteresowanie Electroneum. W momencie gdy masowa adaptacja stanie się faktem takiej promocji już nie zobaczymy.

Tu mnie znajdziesz:
https://twitter.com/madritista84?lang=pl
Facebook
https://www.facebook.com/groups/1021952221207681
Inne moje artykuły na steemit/My other articles on steemit.
https://steemit.com/@pietras1984/
Gdzie kopać kryptowaluty za darmo:
Kopanie w telefonie electroneum https://tiny.pl/g61rk
Kopanie Bitcoina w Chrome https://tiny.pl/gv2v5